hanny 2

Už se těšíte?

http://hobby.id­nes.cz/foto.as­px?galerie=hou­by

Nejlepší odpověď
zzzzz

Řízečky z praváka mňam 🙂

Další odpovědi
Lamalam

To si piš, že ano. Některé fotky tam jsou luxusní, tomu kdo to našel tiše závidím.

Drap

Samozřejmě. Ještě je sice dostatečně velká zásoba loňských, ale ty nové nepůjde opominout

anonym

No jóóó…
Nožík nabroušenej, košík ´hladovej´…
😉
Pomalu začnu vyrážet.

iceT

Taková smetanová omáška.....hm,aj bez masa sa dá

Sůwa

Uložila jsem si ty snímky do „oblíbených“, protože se těžko v tomto životě ještě do lesa podívám. No co, užila jsem si lesa dost, mám ještě spoustu hub usušených, teď mám zas jiné radosti 🙂 Děkuji ♥

Houslovyklic

Sbíhají se mi sliny!:-)

Hamon

Kdykoli jdu do lesa, houby najdu. Někdy najdu dokonce i hovn… podpapíráka.

Emefej

Těším, některé fotografie jsou tam opravdu pěkné.

Lamalam

zzzzz – řízečky z praváka nic moc, ale ryzce nakládané do mého speciálního nálevu, to je mazec.

zzzzz

Kdy to vaříte? Kde bydlíte? 🙂

iceT

🙂