Michal Kole

Už se někdy při natáčení filmu/seriálu stalo, že herečka při postelové milenecké scéně herečka otěhotněla ?

Nejlepší odpověď
BANAN93

no Viona se Shrekem otěhotněla

Další odpovědi
led

Pokiaľ to nie je pornofilm, ku skutočnému sexuálnemu aktu nedochádza počas nakrúcania.
text: „Konečne sami, len my a hviezdy…“ Pozeráte scénu lásky a okolo je ten „neviditeľný“ dav ľudí (režisér, kameraman, osvetľovači, zvukári, kostymérka, maskérka, kulisári, produkčný,…).
Pokiaľ sa stalo, že herečka otehotnela počas práce na filme, mohlo k tomu dôjsť len v ich voľnom čase v prestávkach medzi nakrúcaním, kde už okolo seba ten dav namali.

manon

Michal možná viděl a vychází z tohohle: http://www.stre­am.cz/filmove­malickosti/773687-prvni-nepredstirany-pohlavni-styk

Trochu to boří některé představy :)

venkovan

Copak herečka, ale co potom má za problém herec, že se stane třeba nechtěným otcem. A vůbec – není to nakonec jen pracovní úraz?

ANJELIK97

Já bych řekl, že při natáčení nikdy nedojde k pohlavnímu styku :) toť je můj názor..

RedC22

Myslím, že v historii pornografie k tomu určitě párkrát došlo.

Conchus

Určitě, Možné je všechno. Stačí se snažit. V dějinách existuje příklad o panně, která měla dítě.

led

Manon vy si myslíte, že Michal naozaj tak naivne verí, že v titulku je napísaná pravda a že naozaj vidí nefalšovaný sex? Veď tam nebol žiadny bazén!(údiv).

Michal,povedzte, že nie ste taký naivný, prosím, prosím…

manon

Já myslím, že Michal je badatel :)

led

:)