hohokoko

Už půl roku mě bolí kotník, ale rodiče říkají, že to bude dobré. Co mám dělat?

je mi 11 let

Odpovědi
SickBreed

Dojít si k lékaři. Nečekaně.

anonym

mě bolí skoro všechno a říkám si to také 😁

gecco

Normalni clovek by uz tak pred peti mesici sel k lekari…
Hoko vymira…

anonym

To bych jako rodič moc nepodceňovala, jelikož jeden týpek od vedle nedoléčil zlomeninu kotníku a pajdá dodnes?!

arachis

Zamysli se nad tím,z čeho by to mohlo být,jestli je to po úraze,tak rychle k doktorovi,ale jestli je to z toho,že třeba máš blbý zlozvyk mít nohu na kolečku židle nebo omotanou kolem židle,nebo se opíráš o stůl s nohou přes nohu apod,tak to hold budeš muset změnit.