Avatar uživatele
Registrovaný

Uz pul roku beru HA . Poslední prášek jsem si vzala v neděli a v úterý jsme měli s přítelem pohlavní styk .

Menstruace se měla dostavit do 2-3 dnu od posledního prášku. Uz jsou to 4 dny co se nedostavila. Muzu byt těhotná? A kdyz se MS nedostavi mám si vzít normálně další prášek z platícka? Děkuji za odpovědi nevím si rady a díte si dovolit nemohu.

Odpovědi:

Avatar uživatele
Stříbrný

To máš ještě dobrý. :-) Já poslední prášek brávám v neděli a menstruaci dostávám každé období až v pátek, tudíž je to 5 dní, ono je relativní říct, že se "menstruace měla dostavit do tolika a tolika dnů". Dovolím si zacitovat svou gynekoložku "Někdy si tělo zkrátka neví rady. Je z hormonů zmatené. Je normální, zda dostaneš někdy menstruaci za tři dny, či za pět dní. Ono si s tím tělo poradí. Výjimečně se může stát, že menstruaci* nedostaneš. Udělej si pro všechny případy těhotenský test a v případě, že bude negativní začni brát standardně další plátíčko."

* - menstruaci nedostáváš, jedná se o takzvané krvácení z vysazení, které vzniká v důsledku reakce těla na absenci hormonů, které dostáváš v pilulkách.

Udělala bych to tak, jak mi poradila gynekoložka. Nicméně kdybys otěhotněla po pohlavním styku s přítelem, který byl v úterý, tak to nyní nepoznáš. Tělo to pozná nejdříve po týdnu.

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.