hanulka11

Už plánujete dovolenou na příští rok?

Kampak to asi bude ,co máte v plánu navštívit, vidět. Nebo se rozhodujete na poslední chvíli.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Ano plánuji. Respektive plánovat můžu. :D

Další odpovědi
ten který je

Chtěl bych dovolenou kde bych mohl poznávat hory,potom někde kde je pěkně na chytání ryb a výlety na kole.

bigbít

Týden na Vánoce budu v Egyptě s přítelem…myslím si, že to bude příjemná dovolená, tady jsou Vánoce stejnak jen plné shonu a vyšilujících lidí…

panenka

Ještě nevím já dopředu rači neplánuji,protože když něco plánuji stejně my vždycky do toho něco vleze.

rybíz

Nic neplánuji dlouho předem, ono to pak většinou nevyjde, že třeba onemocním apod. Nejlepší jsou stejně " hurá akce ". Dnes se rozhodnu, a za den dva jedu. Pak to bývá skvělé. Já pojedu určitě chytat někde ryby a při špatném počasí na hrady nebo zámky.

GM

Chtěla bych do Řecka, ale nejspíš pojedu jako každý rok na Zlaté písky a na Maltu, a to najednou.