Avatar uživatele
FikeCZ

Už nevím jak dal…

Posledni dobou se všecko sere,kdybych zmizel tak to nikomu nevadí…pravě sem se rozešel se svym klukem ( ano jsem gay) tak mi ted vyhrožuje že mne zmlatí furt posila vyhružne sms..doma taky nejsou moc dobre vztahy ..a škola sotva začala tak sem v prdeli..Vidim akorat jedno řešení a to je sebevražda i když to zní naivně …Už fakt nevím :/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Nazdar Bazar před 4193 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

A to jsi teprv na začátku! Ty opravdové průsery teprve přijdou, tímhle se teprve rozklusáváš…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

A máme ti to rozmluvit nebo doporučit, co bys radši?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
huxa

také jsem zrovna na střední, je to daleko těžší, než základka, co? :)
jestli tě má rád či tě miluje, nedokázal by ti zkřivit vlásek, nemusíš se ho bát…

sebevražda, na ni sem se včera ptal, fcoop přispěl kvalitním odkazem, koukni se http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-zit-a-nezabit-se

je podzim a stím spojená pochmurná nálada, jestli chceš rozveselit či si popovídat nebo jen se svěřit, napiš mi :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chachar1922

Sebevražda je zbabělým řešením. Zkus se tomu všemu postavit čelem a bojovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Píšeš, že začala škola, takže jsi ještě mladý, tak proč hned vše zahazovat?
Nevěřím, že by se v tvém současném životě nenašlo nic dobrého. jen se pořádně dívej a hledej, neb kdo hledá, ten najde, kdo tluče, tomu bude otevřeno, …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mojitek

a tomuhle říkáš „problémy“ ? To se stává,že se někdy nedaří,někdy jsi nahoře a někdy to zase stojí za h..o. Život je jak na houpačce prostě.A buď rád,že řešíš jenom tyhle malichernosti,páč jsou mnohem mnohem mnohem horší věci. Tak se pochlap a nedělej z toho kovbojku.Co tě nezabije to tě posílí,takže klídek. 😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek