Pokročilý

Už nevím jak dal...

Posledni dobou se všecko sere,kdybych zmizel tak to nikomu nevadí...pravě sem se rozešel se svym klukem ( ano jsem gay) tak mi ted vyhrožuje že mne zmlatí furt posila vyhružne sms..doma taky nejsou moc dobre vztahy ..a škola sotva začala tak sem v prdeli..Vidim akorat jedno řešení a to je sebevražda i když to zní naivně ...Už fakt nevím :/

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

A to jsi teprv na začátku! Ty opravdové průsery teprve přijdou, tímhle se teprve rozklusáváš...

Další odpovědi:

Zlatý

A máme ti to rozmluvit nebo doporučit, co bys radši?

Stříbrný

také jsem zrovna na střední, je to daleko těžší, než základka, co? :)
jestli tě má rád či tě miluje, nedokázal by ti zkřivit vlásek, nemusíš se ho bát...

sebevražda, na ni sem se včera ptal, fcoop přispěl kvalitním odkazem, koukni se http://www.odpovedi.cz/…

je podzim a stím spojená pochmurná nálada, jestli chceš rozveselit či si popovídat nebo jen se svěřit, napiš mi :)

Bronzový

Sebevražda je zbabělým řešením. Zkus se tomu všemu postavit čelem a bojovat.

Zlatý

Píšeš, že začala škola, takže jsi ještě mladý, tak proč hned vše zahazovat?
Nevěřím, že by se v tvém současném životě nenašlo nic dobrého. jen se pořádně dívej a hledej, neb kdo hledá, ten najde, kdo tluče, tomu bude otevřeno, ....

Zlatý

a tomuhle říkáš "problémy" ? To se stává,že se někdy nedaří,někdy jsi nahoře a někdy to zase stojí za h..o. Život je jak na houpačce prostě.A buď rád,že řešíš jenom tyhle malichernosti,páč jsou mnohem mnohem mnohem horší věci. Tak se pochlap a nedělej z toho kovbojku.Co tě nezabije to tě posílí,takže klídek. ;-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.