Uz nekolik let se mi dělají po těle vředy ale cukrovku urcite nemam

Nejlepší odpověď
chudst

A kdyz uz to mate nekolik let, nemyslite, ze by treba stalo za to, se poradit se svym praktickym lekarem spise nez s nami? :) My vam tu jiste muzeme udat teoreticke priciny, ale vase doktorka vam rekne, jestli si s tim mate delat starosti a jit k odbornikovi, nebo jestli to mate nechat. Hledat takoveto veci na internetu mi prijdou nesmyslne. Bud si vsugerujete neco, co nemate, nebo naopak to podcenite.

Další odpovědi
hanny 2

Manželovi se dělaly po těle vředy kdysi dávno,když byl na vojně a měl alergii na prach.Museli mu to rozříznout,vyčistit a dávali mu na to višňák.