hanny 2

Už někde u vás prší?

Čekáme na déšť jak na smilování! (Brno)

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

To se načekáš. Zatím nic. Až možná pozdě v noci nebo nad ránem.
http://www.chmi­.cz/files/por­tal/docs/mete­o/rad/inca-cz/short.html

Další odpovědi
ten který je

Večer jsem cítil jak smrdí kanály.To je vždy před bouřkou.Zatím neprší a ani nehřmí.(Praha)

da ny

Karlovarsko, nyní – před 23. h:
Blesky, fujavice s vichrem, liják a kroupy mlátí do oken. Šupec z obou stran (panelák).
Teplota ve 23:11h = 16°C.

V neděli sprchlo kolem páté, ochladilo se o 7°C na 28°C, hned to přešlo a zasr bylo horko…

marci1

Ne. V Brně to bude možná až ráno. ☹
http://www.yr­.no/place/Czech_Re­public/South_Mo­ravia/Brno/

briketka10

Zatím ne, ale v předpovědi pro Pardubice
je na zítřek od rána samej otazník to jsem
ještě neviděla fakt ne ☹
klikněte na další den :
http://www.me­teocentrum.cz/pred­poved-pocasi/cz/3747/p­ardubice
Doplňuji :
venku na teploměru mám 29°C ve stínu doma
28,6°C nemůžu dýchat a to tu mám jakýsi průvan,
že si větrám balk. dveřmi a okýnkem vzduch se ne
a ne nehýbe, takže těm co maj tak příjemný teplo
to upřímně přeji, ale nebojte má se ochladit.

anonym

Pelhřimovsko bez mráčku, teplota 26 st. , rosný bod nevím.

anonym

Myslela jsem, že bouří, ale to jsou zas jen letadla, takže nic.

jáára

8.7. 01:55 Hradec Králové
Bouřka byla pěkná, ale už je po ní a ani kapka. je 27°C

bolak

Už ti to tam foukám, za minutu tu tam máš > http://www.me­teoskop.cz/ces­ka-republika/radar/#brno

mosoj

Neprší ani v Plzni. Teplota stále 26oC. Což je stav před studenou frontou. Bouřka také není slyšet.

lexx

v Třinci brzo ráno sprchlo dost, to jsem šel z autobusáku do rachoty, pozdě odpoledne lilo v Č.Těšíně, to jsem šel zrovna domů, tomu se říká mít kliku…

ptáč

Šiška je otevřená, nečeká vlhký vzduch. V Brně nebude zítra pršet, nebudou bouře. Jedině místní, někde na Ivančisku, tam je to možné, v Brně bude jako dnes.

anonym

U nás sprchlo v noci a buřina,ale málo vody.

briketka10

co to zas mám s tím noťasem píše to 2× ??

briketka10

co to zas mám s tím noťasem píše to 2× ??

briketka10

bolaku

Tys mi našel ten meteoskop, kterej já
hledala, kde se daj vyhledat Pardubice
VII nemohla jsem to vůbec najít jupíí 😁

briketka10

bolaku

Tys mi našel ten meteoskop, kterej já
hledala, kde se daj vyhledat Pardubice
VII nemohla jsem to vůbec najít jupíí 😁

bolak

Ještě existuje tadyta > http://www.oblac­nost.cz/index­.php kde je implementovaná i celá mapa ČR, bohužel pořád ještě ani jeden z webů nedodělal to, co po nich už několik let žádám, a to je (nejen údaje ze srážkoměrů zpětně, ale i) vývoj srážek několik hodin do budoucna.

da ny

00:24, 8. 7.
Další bouřka, tentorát s blesky i hromy ;)
Voda se valí, kroupy už ne.