Už nějaký čas mi přes Google Chrome jde velice obtížně chodit na Facebook.Stránka je malá.Nevíte jak se dá zvětšit strán

Předtím jsem zmáčkla asi Shift (Nebo Ctrl , ted si nejsem jistá)+__ .

Nejlepší odpověď
Bajt

Pravděpodobně jsi stiskla CTRL a k tomu popojela kolečkem myši. Zkus to znovu a tak změníš velikost stránky ;)

Další odpovědi
dave09

Vedle postupného přibližování/vzda­lování pomocí Ctrl+kolečko u myši můžete stisknutím Ctrl+0 obnovit přiblížení stránky na původních 0%.