Zlatý

Už nějaké "dítě z babyboxu" veřejně hledalo své rodiče, tak jako se to stává u adoptovaných dětí?

Že dají inzerát, nebo vyvěsí na facebooku vzkaz ("jsem dítě z babyboxu a hledám svou matku"), nebo pošlou pošťáka Ondřeje a tak podobně? Už se o to nějaký jedinec pokusil?
----
marci1: jsem si toho vědom, ale říkal jsem si, když dneska už maj facebook i mimina.. každopádně je je fakt, že takové děti se to možná ani nedozví, že je možné že jim jejich 2. rodiče neřeknou, že je prve někdo odložil do dítěkrabic, a nebo je taky možné že jejich adoptivní rodiče vůbec tuto informaci ani nemají..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nevím o tom, ale je to možné. První odložené dítě v Babyboxu v ČR má teprve 10 let. :-)
ad "bolak" : Také si myslím, že je asi málo pravděpodobné, že by jim adoptivní rodiče řekly, že pocházejí z babyboxu. :-)

Další odpovědi:

Stříbrný

Nevím, zatím jsem na nic podobného nenarazila.

Zatímco u "klasicky" adoptovaného dítěte původní rodiče (nebo aspoň matka) někde figurují, odložení do babyboxu je anonymní (není znám ani jeden z rodičů).

Vysvětlí-li adoptivní rodiče dítěti z babyboxu rozumně situaci, nezdá
se mi moc pravděpodobné, že by později hledalo své rodiče…

Bronzový

No vzhledem k tomu, že Babyboxy fungují někdy od roku tuším 2005 nebo 06, tak si musíš ještě pár let počkat a pak uvidíš.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4387
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2474
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1826
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.