Zlatý

Už na vás někdo někdy zapomněl?

Kdykoliv, kdekoliv, jakýmkoliv způsobem...
Jak jste se s tím vypořádali?
Doplňuji:
aramah: mě taky ve školce :)

Nejlepší bylo že poslední rodička si pro svý dítě přišla kolem čtvrt na pět a strašně se tý učitelce omlouvala, jaká že je to špatná matka, ale že dřív nemohla, div se nerozbrečela a ta učitelka jen mávla rukou a prej "to je dobrý, já tu mám ještě jednoho".....no a bylo půl sedmý pryč a bolak si stále na podlaze skládal věž z kostek.... rodina si všimla až o půl desátý večer, že se mě doma jaksi nedostává...

a doteď to nosím v sobě... :D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ano, najčastejšie pri mimoriadných odmenách, štátnych vyznamenaniach a finančných ohodnoteniach, tituloch, funkciách. Riešim to v pohode, žijem a zavadziam tu stále. Ale čo ma mrzí, Daňový úrad nezapomína.

Další odpovědi:

Zlatý

Jo brácha ve školce asi mu to do smrti nezapomenu.
Má štěstí že už to nebude dlouho trvat:-))))

Zlatý

takové to přání k narozeninám a svátku, to se přejde, ale jednou jsme se ségrou jako malý byly v plaveckém bazénu se školou a že nás má vyznednout taťka a on nikde, nějak se špatně domluvil s mamkou kdo tedy z nich pro nás má přijít, tak jsme tam čekaly tákovou dobu až jsme se rozhodly, že pojedem domů autobusem a to jsme se bály bylo nám asi 9 roků..
už si nepamatuju jak se to doma řešilo..

Stříbrný

Nevím, jestli to bylo přímo zapomenutí, ale opominutí určitě. V bývalé SSSR v Petrodvorci stál menší altánek, z jehož stříšky tekla proudem střídavě vždy po několika minutách voda. Když člověk chtěl odejít a špatně si to spočítal, byl celý zmáčený. Stály jsme v altánku s mámou, přestala padat voda, máma mi nic neřekla, ruku nepodala a utekla ven a já to nestihla a zůstala. Bylo mi asi 5 - 6 let, moc si toho z dětství nepamatuji, ale tohle ano, jak jsem se zoufale bála, jak moc jsem brečela, že mě tam máma nechala, že jsem zůstala úplně sama a mámu jsem skrz proudy vody ani neviděla, byla jsem z toho úplně celičká vyřízená.:-)

Bronzový

Každý měsíc doufám, že na mě zapomene ČEZ , RWE, Vodáci, Vodafone a Banka.
Pořád nic, mají pamět jak slon

Zlatý

každý večer.
Stačí, keď si drahá otvorí tie svoje limonády (rozumej ženská literatúra, tie dojemné romány o láske a ktoviečom ešte) a prestanem existovať.

(pšt, niekedy si ani nevšimne, že tam ešte nie som, že sa zašívam :)) )

Několikrát denně nám tu jistý uživatel připomíná, že na něj zapomněla v kolébce sudička, co rozdávala soudnost, zdravou míru, skromnost, ohleduplnost k ostatním a základní respekt k pravidlům komunit.

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

Dr.Axl: kdo je ten zlotřilec?

anonym

Co myslíš?
Moudří se dovtípí a hlupákům zbytečno něco vysvětlovat, stejně by nepochopili.

anonym

Pročpak se nezeptáš přímo toho, kdo udělil palec; zřejmě se dovtípil.
Přece bys sám u sebe nepřiznal, že bys patřil mezi ty nedovtipné!

Zlatý

bolak

Aha, tys myslel Ara? > http://papousci.chovzvirat.com /…

No tak to řeknu rovnou žes myslel Ara, ne...a nedělám z toho tajdlenc pomalu jěžka v kleci.

anonym

Ještě malá nápověda - je tam 5 indicií, není tu zas tolik takových, co splňují všechny (ne-li jediný/á).

Zlatý

bolak

Marně tápu v paměti, projíždím žebříček uživatelů jméno po jménu a zatím nikdo nesplňuje všechna zadaná kritéria.
Bude to zřejmě oříšek, jelikož tu nemám tak dokonalý přehled o všech uživatelích jako Jeho Výsost...

Zlatý

bolak

Marně tápu v paměti, projíždím žebříček uživatelů jméno po jménu a zatím nikdo nesplňuje všechna zadaná kritéria.
Bude to zřejmě oříšek, jelikož tu nemám tak dokonalý přehled o všech uživatelích jako Jeho Výsost...

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.