Avatar uživatele
bolak

Už na vás někdo někdy zapomněl?

Kdykoliv, kdekoliv, jakýmkoliv způsobem…
Jak jste se s tím vypořádali?
Doplňuji:
aramah: mě taky ve školce :)

Nejlepší bylo že poslední rodička si pro svý dítě přišla kolem čtvrt na pět a strašně se tý učitelce omlouvala, jaká že je to špatná matka, ale že dřív nemohla, div se nerozbrečela a ta učitelka jen mávla rukou a prej „to je dobrý, já tu mám ještě jednoho“.....no a bylo půl sedmý pryč a bolak si stále na podlaze skládal věž z kostek… rodina si všimla až o půl desátý večer, že se mě doma jaksi nedostává…

a doteď to nosím v sobě… :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: bolak

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? aramah, briketka10 před 4345 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Ano, najčastejšie pri mimoriadných odmenách, štátnych vyznamenaniach a finančných ohodnoteniach, tituloch, funkciách. Riešim to v pohode, žijem a zavadziam tu stále. Ale čo ma mrzí, Daňový úrad nezapomína.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aramah

Jo brácha ve školce asi mu to do smrti nezapomenu.
Má štěstí že už to nebude dlouho trvat:-))))

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

takové to přání k narozeninám a svátku, to se přejde, ale jednou jsme se ségrou jako malý byly v plaveckém bazénu se školou a že nás má vyznednout taťka a on nikde, nějak se špatně domluvil s mamkou kdo tedy z nich pro nás má přijít, tak jsme tam čekaly tákovou dobu až jsme se rozhodly, že pojedem domů autobusem a to jsme se bály bylo nám asi 9 roků..
už si nepamatuju jak se to doma řešilo..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Nevím, jestli to bylo přímo zapomenutí, ale opominutí určitě. V bývalé SSSR v Petrodvorci stál menší altánek, z jehož stříšky tekla proudem střídavě vždy po několika minutách voda. Když člověk chtěl odejít a špatně si to spočítal, byl celý zmáčený. Stály jsme v altánku s mámou, přestala padat voda, máma mi nic neřekla, ruku nepodala a utekla ven a já to nestihla a zůstala. Bylo mi asi 5 – 6 let, moc si toho z dětství nepamatuji, ale tohle ano, jak jsem se zoufale bála, jak moc jsem brečela, že mě tam máma nechala, že jsem zůstala úplně sama a mámu jsem skrz proudy vody ani neviděla, byla jsem z toho úplně celičká vyřízená.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ar

Každý měsíc doufám, že na mě zapomene ČEZ , RWE, Vodáci, Vodafone a Banka.
Pořád nic, mají pamět jak slon

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

každý večer.
Stačí, keď si drahá otvorí tie svoje limonády (rozumej ženská literatúra, tie dojemné romány o láske a ktoviečom ešte) a prestanem existovať.

(pšt, niekedy si ani nevšimne, že tam ešte nie som, že sa zašívam :)) )

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Několikrát denně nám tu jistý uživatel připomíná, že na něj zapomněla v kolébce sudička, co rozdávala soudnost, zdravou míru, skromnost, ohleduplnost k ostatním a základní respekt k pravidlům komunit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

Dr.Axl: kdo je ten zlotřilec?

před 4345 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Co myslíš?
Moudří se dovtípí a hlupákům zbytečno něco vysvětlovat, stejně by nepochopili.

před 4345 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Pročpak se nezeptáš přímo toho, kdo udělil palec; zřejmě se dovtípil.
Přece bys sám u sebe nepřiznal, že bys patřil mezi ty nedovtipné!

před 4345 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Aha, tys myslel Ara? > http://papousci­.chovzvirat.com/im­g/druhy/ara-zelenokridly.jpg

No tak to řeknu rovnou žes myslel Ara, ne…a nedělám z toho tajdlenc pomalu jěžka v kleci.

před 4345 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ještě malá nápověda – je tam 5 indicií, není tu zas tolik takových, co splňují všechny (ne-li jediný/á).

před 4345 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Marně tápu v paměti, projíždím žebříček uživatelů jméno po jménu a zatím nikdo nesplňuje všechna zadaná kritéria.
Bude to zřejmě oříšek, jelikož tu nemám tak dokonalý přehled o všech uživatelích jako Jeho Výsost…

před 4345 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Marně tápu v paměti, projíždím žebříček uživatelů jméno po jménu a zatím nikdo nesplňuje všechna zadaná kritéria.
Bude to zřejmě oříšek, jelikož tu nemám tak dokonalý přehled o všech uživatelích jako Jeho Výsost…

před 4345 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek