Avatar uživatele
anonym

Uz mi zacali rapidne

pribyvat sediny.Vlasy barvim na cerveno a sedinky stejne prokukuji.Nechci se barvit casto a tak jsem se rozhodla pro barveni ve znameni sedi.Jenze nevim jak docilit uspechu,cim zacit a kolik barevnych tonu k sede je?Stejne bych se tomu nevyhla,tak se chci na proces sedin uz pripravit.Poradite mi?Dekuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas před 5100 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

jak píše martina1,ale nevím jak vám ten melír chytne na červenou,asi dost zajímavě,budete růžová. Červená barva se z vlasů špatně dostává,

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
martina1

já bych si alespoň pro začátek nechala poradit od kadeřnice.Ale kolegině v práci má světlý melír a když jí to žačne odkůstat tak jí společnými silami dáváme Palette světlý kaštan.Chytne jí to na melír jinak jinak na šediny a jinak na tmavší vlasy a vypadá to dobře.Ale na melír chodí ke kadeřnici.
Doplňuji:
S červenou barvou si nelamte hlavu.Melír chytne.Já mám na hlavě vždy kombinaci černé, červené a žlutého melíru.Mám kreativní kadeřnici,která mi vykouzlí na hlavě pokaždé jinak pruh žluté a chytá to vždycky,ikdyž tam předtím byla černá barva.Je to prý americké barvení.

Upravil/a: martina1

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
člověk

je to přirozené a pro muže mnohdy krásné,a přitažlivé

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Já být tebou, tak se na nic nepřipravuji a barvím se tou barvou, ve které se cítím dobře.
Doporučuji ovšem některou, která vlasy neničí, protože i vlasy věkem ztrácí kvalitu, pružnost, atd.
Já se barvím už roky a jsem moc spokojena s Lorealem. Dobarvuji cca po 6 týdnech, když jsou vidět odrosty.
I barvy se mění podle trendů. Včetně šedých odstínů. Výrobci čas od času některé barvy nahrazují. I ty oblíbené.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl