terry

Už máte svého kandidáta na prezidentský post?

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/282598-policie-zarazila-sber-podpisu-ve-stanku-pro-prezidentskeho-kandidata-franze.html
Doplňuji:
Docela by mě zajímalo, jaké by bylo haló, kdyby to vypadalo, že pan Franc se chytne :D.

Nejlepší odpověď
M.

Na možnost volby si ještě chvíli počkám.
Jinak se mi zdá, že teď je to skoro jedno, stejně nás z toho nikdo jen tak nevyhrabe, i když bych to přála Franzovi. Ano, na povrch by si z něj dělali humor, ale jinak v hlavě opravdu něco má.

Další odpovědi
venkovan

Ano.
Ale ještě jsem nezačal sbírat podpisy.

Kyta

Okamura ,aspon za sebe:)

anonym

Ano, mám.

Drap

Doposud neznám všechny kandidáty, takže nemohu zatím vybírat

huxa

Také jsem pro Okamaru