Už máte připravenou odpověď pro paní Zimu?

Nejlepší odpověď
gecco

Důsledně jsem střádal tukové vrstvy…
😉

Další odpovědi
Drap

Až se zima zeptá, tak se to pokusím zamluvit.

JájsemRaibek

Až se zima zeptá....., tak ji řeknu, že jsem se válel pěkně v teple na sluníčku a ať už táhne do pr… :D
Dnes mi to stačilo.

led

Vážená Zima, ako každý rok, pripravili sme sa na tvoj príchod a niekoľkomesačný pobyt (počas neho je niekedy svokra znesiteľnejšia), ale podobne ako každý rok si nás prekvapila svojimi každoročnými darčekmi. Prosím ťa, neopakuj sa. Prines niečo nové, prejazdné cesty, veľa snehu na zjazdovkách a málo snehu v mestách a dedinách.

arachis

Děkujeme,odejděte.

jirka F

Vítej a připrav nám zimo aspoň 30 cm sněhu a pořádný mráz aspoň – 15°C

Luxx

má odpověď bude – nevylézt z peřin dokud zas nebude normálně :)