Už máte Firefox 4

Nainstaloval si už někdo tuto novinku? jde to i na xp?
je potřeba před instalací firefox 4 odinstalovat předchozí verzi 3.6..

Nejlepší odpověď
tom004

Nainstaloval jsem F4 dnes v poledne. Tak trochu ppřipomíná Google. Odinstalovat nIc nemusíš,co máš udělat o to si řekne. Stahoval jsem ze Slunečnice, a píšou kompatibilitu i pro XP. Jaký bude,uvidíme za pár dní.

Další odpovědi
jendahun

Dnes jsem si to nainstaloval na XP,starou verzi jsem pro jistotu odinstaloval.Zatím zkouším a nevypadá to vůbec špatně.Jinak používám Chrome a je to fakt dost podobné.