Už mám strach otevřít konzervu! Víte proč ?

Doplňuji:
Je mi svaté-
pravomluvnost!

Nejlepší odpověď
fcoop

Asi ano.Zřejmě bych uviděl tepelně a chemicky zpracovaného malililinkaté­ho,kyseloučké­ho čížka,podušeného ve vlastní šťávě.
Není to k žrádlu a konzervy jsou dnes drahé.
Nestojí to za to.

Další odpovědi
tom004

Protože by v ní mohlo být to co inzeruje obal,a nebylo by proč nadávat. A to by byl zas jeden „zkažený“ den. 🙂

WeeBear

Budu vzhledem k vaší osobnosti hádat správně, že jste si inspiraci vzal z

‚Pouštiš televizi, tam Havel
Pouštiš rádio, tam Havel
Pouštiš internet, tam Havel
Otevřeš noviny, tam Havel
Mám strach otevřit konzervu..‘ ?

pusinka50

…že by na vás vykouk „Lenin“? 🙂…asi ten starý frk znáte…

MILAN1961

taky jsem otevřel a jak jsem se divil co všechno může obsahovat takové Hovězí maso ve vlastní štávě.....

anonym

Neposlouchám rozhlas ani nesleduji televizi, noviny nekupuji. Hudbu si vyrábím sám. O čem píší v médiích mě nemusí zajímat. Tady je relativně klid. Nebojím se tedy otevřít konzervu nebo zvednout záchodové prkénko a o tom kolují zvěsti na komentářích Novinky.cz. Prostě úmrtí prezidenta plní všechna média. Je to ono co jste myslel?

annas

Jako třetí reagoval uživatel Dudu, ale jeho odpověď zmizela …