Už magořím !

V noci se mi zdálo,že jsem na pc na odpovědích,bylo to zvláštní a možná by to byl dobrý námět,jak odpovědi vylepšit. Stránky nevypadaly takhle,ale bylo to něco jako hra,byli jsme postavy 3D,seděli jsme různě u stolů,procházeli se,semtam někdo přišel a mi jsme mu odpovídali,vlastně taková virtuální hra,nevím jestli z mého popisu je vám jasné co myslím. Mě by se to líbilo,co vám??
Doplňuji:
vagro,je to asi tím,že mám příliš bujnou fantazii,ale také se někdy stane,že si ten sen nepamatuji,je mi to pak líto. I když se musím pochlubit,že mám vzácnou schopnost,že když se mi něco zdá a něco mě probudí,tak když se mi ten sen líbí,tak si ho zase v klidu nechám zdát dál…
No a jinak si představte,jak by to bylo fajn,kdybych k Vám v tom virtuálním světě odpovědí přišla a tohle bych Vám řekla a Vy by jste hned měl možnost obratem na to reagovat…

Nejlepší odpověď
panenka

Bylo by to supr zažít něco takového 🙂
Doplňuji:
Ach jo škoda že to byl jen sen.

Další odpovědi
annas

V poslední době si moc sny nepamatuji. Když ano, tak se spíš vracím do minulosti.
Viděla jste ve snu i konkrétní osoby? Někdy by bylo zajímavé spatřít toho, kdo se skrývá na určitým profilem.

Někdy možná by bylo setkání příjemné.

quentos

hm… a kam by se ty odpovědi pak ukládaly. Podle Vašeho popisu to vypadá, že by byly stejně pomíjivé jako řeč.

vagra

Zajímavá představa.Závidím vám vaši schopnost,pamatovat si sny.Touto schopností mě sudičky neobdařily a cítím se být ochuzen o takové virtuální zážitky,jaké tady tak živě popisujete.

ten který je

Mne se stává poslední dobou že když jedu v MHD nebo jdu po ulici,tak koukám na lidi,přemýšlím a říkám si že takto asi vypadá ten a ten uživatel nebo uživatelka z otázek a odpovědí.Každého uživatele si nějak představuji jak vypadá a jak se chová.Už mi také hrabe. 🙂

FOG

Ja uz taky asi magorim.Kdyz v praci uvidim nekoho noveho nebo se objevi treba nejaky dodavatel,tak si hned rikam,ze ten vypada jak „Quentos“,jiny jako „Ganster helper“ apod.

Jahoda

Mně se dnes zdál sen také o Odpovědích 🙂. Zdálo se mi, že jsem na těchto stránkách a strašně zakašlala. Najednou se vložila nová „otázka“, proč jsem tak kašlala. Vůbec jsem to nechápala a raději z Odpovědí odešla. Ráno po probuzení jsem se divila, co to bylo za podivný sen.

A to, co se zdálo Vám, by se mi líbilo a nebylo by naškodu to zažít. Také je podlě mě škoda, že to byl jen sen ☹

Michal

Symbolika ve snu a realita se odlišuje.Ten sen je symbolicky zajímavý,ale realita je tvrdší.Podívejte se do snáře!

hambac

Nevím, jestli je to magoření, ale počet hrubek na tak malém prostoru by mohl něco naznačovat. Jinak souhlasím, bylo by to moc fajn, kdybys přišla a já mohl hned reagovat.

vagra

Copak fantazii a představivost,tu já mám,jéjej,ale je to pořád v takových,řekl bych,rozumem vymezených mezích.
Moje manželka mi tvrdí,že se jí někdy zdají sny černobílé-no to už jde úplně mimo mé chápání.
Přeji vám hodně zajímavých a hlavně hezkých snů.

kropitko

to hambac.koukla jsem na to a našla jsem chyby dvě a dle mého nejsou nijak katastrofální,pokud Vám vadí
jak píšu,tak to nečtěte. Radši už nic neodpovídejte,dál v klidu dávejte jen body. Na nic jiného se nehodíte

annas

Nejlepší obrana je útok, jak dokazují Kupkína a Hambac. Vytýkám-li někomu něco, měl bych mít čistý štít. Při hodnocení odpovědí svého příznivce jste neobjektivní. Dáváte body i za neúplné nebo i chybné odpovědi. Sama jsem se o tom přesvědčila, když správci odhalili jména. Vždy jsem Quentose obhajovala, když ho někteří jedinci napadali. Ale zřejmě jsem se mýlila.
V minulosti se dostal do čela Kenyrts, několik z nás jeho vítězství zpochybnilo v tom smyslu, že jeho odpovědi nejsou vždy vyčerpávající.
Jistě že každý má jíné příznivce, ale žádný z nich nedává body jen jedinému člověku. Jsem ze všeho tak znechucená, že opět zvažuji o svém odchodu. Pak budete mít volnou cestu.
Vaše neobjektivnost ubližuje i všem ostatním. Není všechno zlato, co se třpytí.

kropitko

No ono Annas,takhle to tu asi vždy bylo a bohužel asi i bude nadále. Nic si z toho nedělejte. Vaše odpovědi jsou potřeba,málokdo dokáže odpovědět tak jako Vy.....

kupkina

Skláním se, tleskám, dvě chyby. Katastrofa to jistě není, běh dějin to neobrátí, ale kdo neumí myslet během psaní, často neumí myslet ani před ním. O typografických konvencích se ani nezmiňuju, to by bylo mlácení prázdné slámy.

kropitko

Á další,tak by mě zajímalo,kde je ještě mistrca,chlubna a jim podobní. Quentosi,jestli jsem Vás urazila tím skřítkem,tak Vás ujišťuji,že jsem to neměla v úmyslu. Dokonce jsem původně chtěla místo slůvka skřítek použít slovo skřet,ale přišlo mi to nevhodné......

kropitko

Co je ve snáři??jsem líná to vyhledávat.dík

kropitko

Psala jsem kamarádovi,který se živý tvorbou her…psal,že něco takového,když už je daný koncept,není těžké vyrobit. Že už takové,či podobné stránky existují

kropitko

Annas,byli tam všichni,kdo sem chodí častěji,samozřejmě měli podobu virtuální,takový avatar,něco jako máte teď hlavu,ale byla to celá postava, dokonce tam byl i třeba medvěd,to byl mosoj,pak si pamatuji Vás,byla jste elegantní usměvavá dáma, Jahoda štíhlá kozatá sexbomba,rynek tam pobíhal co by malý klučina. Standa tam chodil v obleku,panenka – vypadala jak chodička,co jsem kdysi dostala k narozeninám,qu­entos vypadal jak skřítek, já nevím prostě to bylo skutečný…jo pak tam běhal nějaký pes,taky odpovídal,no prostě legrace,moc se mi to líbilo. Seděli jsme a pili kafe,když někdo položil otázku,tak se objevila nahoře na displeji,když člověk chtěl,tak šel a odpověděl. Když někdo někoho hledal,tak se k němu přemístil,aby s ním třeba mohl něco probrat.

annas

Kropítko, opravdu Vaše fantazie je vynikající. Moc jsem se pobavila. Docela fajn představa.
Ani na kafe jste nezapomněla.

kropitko

Quentos.:Tak by tam byla nějaká knihovna,kam by jste zašel a zeptal se jestli je tam odpověď na vaši otázku,když ne,tak by jste ji napsal,já bych si jí přečetla,přišla k vám,pozdravila vás a odpověděla. Odpověď by se automaticky zanesla do knihovny…

Hlavně by to bylo super,když chcete s někým něco prodiskutovat,tak ho najdete a hned s ním proberete ten daný problém…

tady se většinou na ty diskuze zapomene,no a pak blbá odpověď zůstane blbou…už se tím nikdo nezaobírá…