pusinka50

Už jste zkoušeli zamrazit segedín?

Z kasické vepřové libové krkovičky. Jde to pak normálně jíst, i to zelí, nebo z toho bude nějaký měkký nechutný blevajz?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Zamrazuju ho, po rozrmažení se dá jíst v pohodě. Nedělám ho z krkovice, ale ze směsi bůčku a plecka.

Další odpovědi
Jikra

Z vlastní zkušenosti: Praktikuji to již léta a nejen u segedínu. Uvařím více porcí a nechám min. do druhého dne uležet. Potom zamrazím. Žádnej blevajs sem z toho zatím ještě neměl.

iceT

No jen k tomu,z čeho vařit segedin…taky ho dělám z plece,protoře můj přítel bůček nejí at je sebelibovější.
No a když se dá koupit zmrazený segedin v obchodě,proč by se nedal zamrazit i doma?

briketka10

zamrazuju všechno jídlo
co nesním, ať je to co je
to, všechno se skoro dá
koupit mražený, jak píše
iceT, bůček mám ráda jen
pořádně propečený s
chlupaťákama se zelím
promíchaný v pekáčku :)

suaeda

Ano již několikrát, a po rozmrazení a ohřátí chutnal jako čerstvý.

anonym

Tak ze prvé se segedín nedělá z jiného masa než z bůčku a klidně jej zamraz. Záleží jak guláš zahušťuješ.

Hamon

Ačkoli segedínm miluju, nezkoušel jsem. Ještě nebyla uvařena taková porce, kterou bych nesnědl :)

gagaga

napisete mi sem prosim nekdo vas recept ?
jaky je ten " nej " ?
diky

  • iv-

iceT

Já jsem nedávno dala na podnět uživatele arygnoc,který napsal,že segedin se má vařit se smetanou a NEZAHUŠTOVAT NIČÍM.
Takže jsem dala zezlatit cibuli,pak jsem dala maso nakrájené na větší kostky,zasypala sladkou paprikou,nechala zatáhnout a podlívala uzeným vývarem,vždy když se tekutina vydusila. Když bylo maso měkké,tak jsem tam přidala kysaný zelí,a povařila asi půlhodinu a přidala jsem zakysanou smetanu.Ono se to hezky zahustilo samo a jedla jsem to s rohlíkem,ne s chlebem.

gagaga

diky .. :)

briketka10

já do všeho dávám dvě
malý zakysaný smetany :))

gagaga

mnam:)