Už jste vyslovili větu : „JEN PŘES MOJI MRTVOLU“ ?!

Nejlepší odpověď
pusinka50

Ne…nechci se rouhat…můj bývalý ex rád často říkával, když se rozčílil: „Já budu mít klid až v hrobě“ a zemřel v 46 letech. já si na něj pokaždé vzpomenu, když někdo v mé blízkosti se podobným stylem zmíní o smrti.

Další odpovědi
Jájuš

Občas jí říkám :)

zjentek

jen přes moji mrtvolu

Pee.Kleo

Docela často, ovšem, nikdy to nemyslíte přeci doslova? Nebo snad ano? Moc hezká hláška z filmu je: ,,Jen přes moji mrtvolu." ,,To ti mohu zařídit." Ráda takhle vtipkuji,ovšem když jde o vážnou věc, život a zdraví máme jen jedno ;)