bolak

Už jste vy sami dostali někde BAN?

Pokud jo, tak kde, za co, právem, neprávem a jak jste se cítili?

Plakali jste, smáli jste se tomu, zvraceli jste? Bylo vám to líto nebo vůbec?

Nejlepší odpověď
anonym

Zatím bez BANu, jsem ovce a vím kde je moje místo (nebo slušná a vychovaná bytost)

Doplňuji:
Ale nejsem ovce, nýbrž Vlk. 🙂 Nikde jsem ještě nebyla vyhozená. Spíše si pročítám články a přispívám svým psaním jenom vyjímečně a ve vší slušnosti. Nejvíce jsem se za poslední měsíc rozepsala tady na Opovědích.

Další odpovědi
anonym

Zatím bez BANu, jsem ovce a vím kde je moje místo (nebo slušná a vychovaná bytost)

Hrozí mi to leda tak na Dobyvateli,ale ještě jsem ho nedostala.Já tam jdu hrát a ne se vykecávat na chatu…:D

briketka10

Zatím bez BANu, jsem ovce a vím kde je moje místo (nebo slušná a vychovaná bytost)

občas dostanu pěkný čerstvý žluťounký banánek od sestry, když přijde z nákupu :)
jinak jsem nikde jinde nepůsobila..

anonym

Ano, už mě vypakovali

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-a-kde-jste-se-seznamili-se-svym-partnerem
Doplňuji:
a nebol to jediný, podobných bolo viac – no ale aspoň v tomto mám prioritu. Vás na Slovensko poslať nemôžu :)

Ar

Zatím bez BANu, jsem ovce a vím kde je moje místo (nebo slušná a vychovaná bytost)

Tak to jsem zvědav jestli do této „aknkety“ příspějí notoričtí „banaří“ jako je Kolesa a GVKB a přiznají že v jejich případě je C správně.

anonym

Zatím bez BANu, jsem ovce a vím kde je moje místo (nebo slušná a vychovaná bytost)

Nejsem ani ovce ani fanatický anarchista, zato tazatel už zkušenosti má, např. na Poraďte.cz, že?

bolak

Dr.Axl: si piš, peťane

www

Opět málo možností.