Avatar uživatele
bolak

Už jste vy sami dostali někde BAN?

Pokud jo, tak kde, za co, právem, neprávem a jak jste se cítili?

Plakali jste, smáli jste se tomu, zvraceli jste? Bylo vám to líto nebo vůbec?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, anonym, anonym, anonym před 4335 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Zatím bez BANu, jsem ovce a vím kde je moje místo (nebo slušná a vychovaná bytost)

Doplňuji:
Ale nejsem ovce, nýbrž Vlk. 🙂 Nikde jsem ještě nebyla vyhozená. Spíše si pročítám články a přispívám svým psaním jenom vyjímečně a ve vší slušnosti. Nejvíce jsem se za poslední měsíc rozepsala tady na Opovědích.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Zatím bez BANu, jsem ovce a vím kde je moje místo (nebo slušná a vychovaná bytost)

Hrozí mi to leda tak na Dobyvateli,ale ještě jsem ho nedostala.Já tam jdu hrát a ne se vykecávat na chatu…:D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

Zatím bez BANu, jsem ovce a vím kde je moje místo (nebo slušná a vychovaná bytost)

občas dostanu pěkný čerstvý žluťounký banánek od sestry, když přijde z nákupu :)
jinak jsem nikde jinde nepůsobila..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano, už mě vypakovali

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-a-kde-jste-se-seznamili-se-svym-partnerem
Doplňuji:
a nebol to jediný, podobných bolo viac – no ale aspoň v tomto mám prioritu. Vás na Slovensko poslať nemôžu :)

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ar

Zatím bez BANu, jsem ovce a vím kde je moje místo (nebo slušná a vychovaná bytost)

Tak to jsem zvědav jestli do této „aknkety“ příspějí notoričtí „banaří“ jako je Kolesa a GVKB a přiznají že v jejich případě je C správně.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Zatím bez BANu, jsem ovce a vím kde je moje místo (nebo slušná a vychovaná bytost)

Nejsem ani ovce ani fanatický anarchista, zato tazatel už zkušenosti má, např. na Poraďte.cz, že?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

Dr.Axl: si piš, peťane

před 4330 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
www

Opět málo možností.

před 4335 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek