Zlatý

Už jste vy sami dostali někde BAN?

Pokud jo, tak kde, za co, právem, neprávem a jak jste se cítili?

Plakali jste, smáli jste se tomu, zvraceli jste? Bylo vám to líto nebo vůbec?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zatím bez BANu, jsem ovce a vím kde je moje místo (nebo slušná a vychovaná bytost)

Doplňuji:
Ale nejsem ovce, nýbrž Vlk. :-) Nikde jsem ještě nebyla vyhozená. Spíše si pročítám články a přispívám svým psaním jenom vyjímečně a ve vší slušnosti. Nejvíce jsem se za poslední měsíc rozepsala tady na Opovědích.

Další odpovědi:

Zatím bez BANu, jsem ovce a vím kde je moje místo (nebo slušná a vychovaná bytost)

Hrozí mi to leda tak na Dobyvateli,ale ještě jsem ho nedostala.Já tam jdu hrát a ne se vykecávat na chatu...:D

Zlatý

občas dostanu pěkný čerstvý žluťounký banánek od sestry, když přijde z nákupu :)
jinak jsem nikde jinde nepůsobila..

Ano, už mě vypakovali

http://www.odpovedi.cz/…
Doplňuji:
a nebol to jediný, podobných bolo viac - no ale aspoň v tomto mám prioritu. Vás na Slovensko poslať nemôžu :)

Bronzový

Tak to jsem zvědav jestli do této "aknkety" příspějí notoričtí "banaří" jako je Kolesa a GVKB a přiznají že v jejich případě je C správně.

Nejsem ani ovce ani fanatický anarchista, zato tazatel už zkušenosti má, např. na Poraďte.cz, že?

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

Dr.Axl: si piš, peťane

Zlatý

Opět málo možností.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4392
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.