Už jste viděli takovou kočku,když se jí nechce na procházku?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=5sy1MDHZ27M&fe­ature=youtu.be

Nejlepší odpověď
kapka

Na konci jak ji sundali ksiry, tak zdrhla jak namydlenej blesk, sedativa teda nemela, výborná herečka. :)

Další odpovědi
briketka10

nebo jí někdo píchnul sedativa :))
Doplňuji:
kapko ajó :))

zzzlatokopka

To máš kocourek, když dostal kšíry, tak se vybulil a dělal, že je mrtvý, snad ani nedýchal:-)))
Doplňuji:
Přesně jak tenhle:-))) Pak se se mnou 2 dna nechtěl kamarádit:-)) už mu to nedávám:-)))

honza19hk

vypadá jak kdyby si dala vodku:-)

isteron

Mačku nemôže vodiť na vodítku ako psa. Oni sú nezávislé, tvrdohlavé, nedajú si rozkazovať. Keď nechce, tak nechce, a hotovo.

Luxx

mně spíš připadá, že měla panickou hrůzu z toho, co se jí to děje (viz stažený ocas mezi nohama, sklopené uši a taky to, jak rychle pláchla po sundání obojku) a proto radši dělala, že tam není

anonym

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=5R682M3ZE­yk

Agneta

Škoda, že jsem nemohla odpovědět. Proč byla otázka uzavřena? Mohli se teď všichni něco dozvědět.
---->>>> Nejde o „chytrou kočku“ nebo že by „nechtěla ne procházku“ a pod. chybné interpretace …
Jde jen o ten vrozený „mláďátkovský“ reflex: když je chycena ostrými zuby na hřbetě – tak se nesmí pohybovat:DDD
A tady to ona na zádech cítila, a měla strach ze zranění (co to mám na zádech?)
UŽ JASNÉ ??????

Agneta

Luxx >>> „mně spíš připadá, že“ — jí to připli připínáčkem skrz kůži – aby „to dobře fungovalo“, a vy nevzdělaní hlupáci se mohli zasmát na cizí účet, vy hnusáci…:(

anonym

Neber si to tak,naschvál by jí nic neudělali.