Už jste to zhlédli ?!

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/264626-v-brne-rozblikali-studentske-koleje-117-sviticich-pokoju-vytvorilo-fantastickou-show.html

Nejlepší odpověď
anonym

Pěkné,to by ocenil i Fredie:D

Další odpovědi
briketka10

ještě né fákt pěkný efektíky, škoda, že jsem nebyla u toho, mohla jsem vidět jezdící auta a plazící se hady zblízka :DD

Drap

Zajímavý. Je dobře když se něco dělá nad rámec co se musí.

redy

Jo viděla

Petra09

Videla a jak je to udelany? To kazdy stoji u vypinace a rosvicuje a zhasina svetlo?