Avatar uživatele
jendahun

Už jste to viděli? Není to bomba?

Opravdu zajímavý obchod.Nejvíc se mi líbilo to záchodové prkýnko a camelback(nevím jestli se to tak píše) pro pány.
http://www.thi­siswhyimbroke­.com/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? iwetax, Alesh, anonym, lukas.zmizik, briketka10 před 4485 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
lukas.zmizik

a mne se nejvic libi termosky na kafe co vypadaj jako objektivy …je tam i muj 70–200/4 L :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

Jsou to prošel a je tam spousta hóóódně zajímavých věciček. Z těch cenově rozumných se mi líbil „Suit Case Picnic Table“, za 2,5 klacku Kč mi to přijde jako vcelku rozumná cena. Hodit si to třeba do auta do kufru, kolikrát jsem chtěl někde třeba pojíst, kde nebylo, kde si pořádně sednout a člověk si nechtěl svinit auto. Měl by vyřešeno.
Z těch bláznivin jsem byl fakt hotovej z airsoftovýho rotačáku jako z Predátora za 3.500 $. No ale byla by to pr*el, běhat s tím někde po lese a kropit to tam hlava nehlava! 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

hmm, mně se líbily ty tři různobarevné lampičky na stojánku co si můžu vzít do postele a zahradní nafukovací sprcha, jinak je tam spousta jiných užitečných věcí jako kráječ na pizzu různé stojánky apod. určitě bych vybrala i nějaké dárky..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Pytlík s plísní a svítící kolo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rufus

Super! Ta bublina na vodě a člověk v ní musí být báječná. A to saténové pyžamo jako oblek je taky dobrý…moc jsem toho neprošla, ale stránku si dala do záložek a sem tam se kouknu, díky za tip!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek