Dismas

Už jste slyšeli o těch strašných válkách v Turecku, Řecku, Makedonii, Srbsku, Chorvatsku, Slovinsku a Rakousku?

Ještě že je tu Německo s Mutti Merkel, kde najdou ubozí a mírumilovní uprchlíci před válkou bezpečí.

Odpovědi
led

„Už jste slyšeli o těch strašných válkách v Turecku, Řecku, Makedonii, Srbsku, Chorvatsku, Slovinsku a Rakousku?“ takto nejako sa na pavlači, alebo U Fleků podávali aktuálne informácie z cisárskeho dvora. Z ktorého filmu o Švejkovi ste to vybral?
Situácia klasicky zveličovaná médiami.

Šidlo

vojna? hádajú sa kto vymyslel štrúdľu?