ReHu

Už jste slyšeli J.Pomeje v rádiu na F1?Zaujal vás coby moderátor?

Doplňuji:
To jsem ráda, že to není jen můj dojem.
Připadá mi, že to vzal jako „kšeft“ z nouze a že na to nemá.

Odpovědi
dagmarka111

jo,manžel ho slyšel a už ho nemusí.nějak ho nezaujal.

anonym

no už zkoušel lecos,ale tohle krapet přehnal

aramah

Zachránil jednoho sebevraha v přímém přenosu.A já myslela že je to for a druhý den jsem se dozvěděla že to byla skutečnost.Já ho nemám ráda takže nezaujal.

Jahoda

Nemám ho ráda, tudíž ani v rádiu mě to nijak nechytlo…

venkovan

Popravdě toto jméno v posledních letech vnímám pouze z bulvárních zpráv, nic kloudného spojeného s touto osobou jsem leta neregistroval. F1 poslouchám výjimečně. Ale bývalo to celkem dobré rádio (to tam byl ještě Dámský klub apod). Pokud tam bere teď takové existence, tak už je na tom asi fakt hodně špatně. Ale co slýchám z okolí porůznu kdo tam moderuje, tak škoda si ho zapínat.