vagra

Už jste si spočítali kdy a za kolik půjdete do důchodu?

http://tn.nova­.cz/zpravy/eko­nomika/odchod-do-duchodu-kdy-a-za-kolik-spocitejte-si.html

Nejlepší odpověď
kropitko

Nepotřebuji to počítat,já se ho pravděpodobně ani nedožiji.....

Další odpovědi
BEAES

Než půjdu do důchodu, tak se to ještě Xx změní, tak zatím počítat nebudu.

verka

Proč to počítat, vždyť to stejně změní a možná je napadne poplatek za odchod tak vysoký, že na něj nebudeme mít a budeme pracovat dál.

Mili @

Já bych měla jít teoreticky v roce 2021 – čemuž můžu věřit a nemusím, ale zajímalo by mě, proč mladí seděj doma a přitom se neustále snaží naši politici zvyšovat věk k odchodu do důchodu......
Nemluvě o tom, že to asi taky nemusím počítat, vzhledem k mému zdraví…

led

Podľa zákona viem, kedy mám odísť do dôchodku, aj koľko dostanem.
Ale, pokiaľ mi zdravie a energia slúži, rada by som ostala robiť.

aramah

Naštěstí to počítat nemusím, nejsem odkázaná na to co dostanu.Ale pokud by to měl být jediný příjem tak nic moc.