Už jste si někdy objednali věc, která byla levnější než poštovné?

Nejlepší odpověď
arachis

Ano,nebyla jiná možnost. Nějaká součástka do noťasu,která v okolí v kamenných obchodech nebyla. Cca 7kč a poštovné asi 90 Kč. Je to zločin,obchody by se měli trochu přizpůsobit a v vycházet zakazníků vstříc a takové malé věci posílat v obálce. Bylo by to i k prospěchu obchodu,věřím,že by stouply i zakázky.

Další odpovědi
nosahosa

Několikrát… Vůbec ty ceny poštovného nechápu, před nedávnem jsem posílal balík do Číny, stálo to 150 korun. Pak jsem ho posílal do Liberce ale za 170. Navíc ten do Číny byl ještě větší.

lexx

stává se to běžně, vedem zásilkový e-shop dětskýho zboží, lahvičky, dudlíky apod. (ale i větší věci jako kočárky a autosedačky…) a namnoze je balné a doprava (PPL)
dražší než odeslaný výrobek

ptáč

Byl to nějaký odznak nějakého podniku za 17 korun.

anonym

naopak, posílal jsem věc, která stála méně než poštovné na dobírku. nějak jsem neodhadl poštovné a prodělal.