Avatar uživatele
lukas.zmizik

už jste si někdy naříkali, že proč se máte tak dobře a škoda, že se nemáte o něco hůř?

a že byste třeba dostali osypky z toho, že by vám někdo řekl: blbě už bylo, teď už bude jenom lépe

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? anonym, gagaga, marci1, Bad Wolf před 3721 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hamon

Občas, i kdzž ne přesně takto.
„Prožíváme-li delší dobu idylu, tvrdí doktor Vlach, přestaneme ji vnímat, a osud by nám prokázal neocenitelnou službu, kdyby nás popadl za límec a vyhodil dočasně na mráz. Pak bychom nevzpomínali na to, že kamna trochu kouřila, nýbrž na to, že hřála.“ – Zdeněk Jirotka, Saturnin.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Prozatím ne, ale asi takový člověk ani neexistuje. Někdy je hůře, jindy lépe. Záleží na tom, jak to člověk bude vnímat. Možná některý „multimilionář“, který má spousty miliard a starostí, jak si ohlídat majetek po tom touží. Aby jako kdysi nic neměl a mohl „klidně spát“. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zjentek

těžko ..už jsem viděl bohaté nešťastné i chudé šťastné lidi, ale nikdo nelitoval :o

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

marci1, asi existuje.
Ano, říkám si pořád, proč já jsem na tom dobře. Když si vzpomenu na Dostála (ministra kultury), Swayzeho, společné rakoslinivka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bad Wolf

Nenaříkám si, protože k tomu nemám žádný důvod. Mám se moc dobře a vím, že bude pořád lépe. Žiji život s úsměvem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek