hanulka11

Už jste si někdy koupili šňupací čokoládu?

Doplňuji:
Myslím,že o pochutnání nemůže být ani řeč.
http://www.ba­rovenoviny.cz/cla­nek/1668-vzrusujici-snupani-cokolady-v-nove-chocolaterii-v-centru-prahy/

Nejlepší odpověď
Adlim

Já jsem ani nevěděl,že taková existuje,než jsem uviděl v TV Halinu Pawlowskou a tam ji na nějaké párty šňupali,myslím,že Hejma byl velice zklamaný.

Další odpovědi
ReHu

Ani nevím, že existuje, ale nějak mě to neláká.

Jahoda

Nekoupila. Mě osobně to neláká…

venkovan

Šňupací ne, ale šlupací každou chvíli. 200 g šlupnu do sebe během chvilky a nezbyde ani mravencům.

Terryle

To je tak šílený, že se divím, že jsem na to nepřišla sama :o) (když jsem dokázala na koleji vymyslet, že si ubalíme čaj s příchutí čokolády a budeme to kouřit… (mimochodem když začal žhnout kousek lékořice, bylo to fakt i dobrý!:o)
A vážně – může to být zajímavý, pokud někomu nestačí čokoláda pevná nebo tekutá… ale prachy bych do toho nedala. Kdyby na mě přišla hodně šílená nálada, šňupnu si špetku kakaa a je to… stoprocentní čokoláda :o)