Už jste si koupili e- knihu ?!

Nejlepší odpověď
quentos

E-knihu? Ee :{)>

Ale několik knih v elektronické podobě mám rozečtených, ve všech případech však byly volně ke stažení.

Další odpovědi
marci1

Ne, preferuji knihy v „papírové podobě“. Někomu e-knihy vyhovují, tak proč ne.

anonym

Nevyhovuje mi čtení na monitoru. Knihu potřebuji vnímat i hmatem. Takže nekoupila a nehrozí, že bych to někdy udělala. I u známých a kamarádek ráda sáhnu do knihovny a podívám se na pár stránek díla, které mne zaujalo (samozřejmě po předchozím dovolení). Ke knihám mám velkou úctu a beru je jako umělecká díla (vynechávám kraviny, kterými je v současnosti trh zamořen, kde si rádoby „spasitelé“ lidstva ventilují své dílčí poznatky a relativně přihlouplými frázemi pouze ničí papír. Většinou ještě s chybami, takže u pár takových spásonosných textů jsem už na druhé straně byla tak otrávená, že jsem se dál nedostala, a to jsem přelouskala nezáživnou Gorbačevovu Pěrestrojku). Psát by měl člověk, který má druhým skutečně co říci a který dokáže život druhých obohatit. Neměl by to zkoušet „neuměl“, který pouze plní stránky nesmyslnými bláboly.

Razza

Nic proti papíru, ale už nějakej pátek je čtu jen na svým iPhonu 4 🙂 Stahuju je volně po internetu a díky tomu sem přečetla i knížky, který bych si nikdy nekoupila a bohužel některý jsou i takový, že je to plus, protože pak bych litovala vyhozenejch peněz. Elektronický knížky sou super hlavně když jedem na chatu, mám jich v mobilu vždycky několik a nic to neváží 🙂