Už jste si koupili e- knihu ?!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

E-knihu? Ee :{)>

Ale několik knih v elektronické podobě mám rozečtených, ve všech případech však byly volně ke stažení.

Další odpovědi:

Zlatý

Ne, preferuji knihy v "papírové podobě". Někomu e-knihy vyhovují, tak proč ne.

Nevyhovuje mi čtení na monitoru. Knihu potřebuji vnímat i hmatem. Takže nekoupila a nehrozí, že bych to někdy udělala. I u známých a kamarádek ráda sáhnu do knihovny a podívám se na pár stránek díla, které mne zaujalo (samozřejmě po předchozím dovolení). Ke knihám mám velkou úctu a beru je jako umělecká díla (vynechávám kraviny, kterými je v současnosti trh zamořen, kde si rádoby "spasitelé" lidstva ventilují své dílčí poznatky a relativně přihlouplými frázemi pouze ničí papír. Většinou ještě s chybami, takže u pár takových spásonosných textů jsem už na druhé straně byla tak otrávená, že jsem se dál nedostala, a to jsem přelouskala nezáživnou Gorbačevovu Pěrestrojku). Psát by měl člověk, který má druhým skutečně co říci a který dokáže život druhých obohatit. Neměl by to zkoušet "neuměl", který pouze plní stránky nesmyslnými bláboly.

Nic proti papíru, ale už nějakej pátek je čtu jen na svým iPhonu 4 :-) Stahuju je volně po internetu a díky tomu sem přečetla i knížky, který bych si nikdy nekoupila a bohužel některý jsou i takový, že je to plus, protože pak bych litovala vyhozenejch peněz. Elektronický knížky sou super hlavně když jedem na chatu, mám jich v mobilu vždycky několik a nic to neváží :-))

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Nakupování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Nakupování

Zlatý Drap 412
Zlatý gecco 273
Zlatý hanulka11 271
Zlatý marci1 262
Zlatý mosoj 238
Zlatý briketka10 147
Zlatý annas 141
Zlatý ReHu 132
Zlatý iceT 108
Zlatý quentos 108

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.