mosoj

Už jste si byli v lékárně pro své léky ?

Není to jenom o DPH, ale i o pojišťovnách.
Včera jsem za čtyři balení léku doplácel 500 Kč.
Na konci roku 150 Kč. Dnes za další tři balení jiného léku 400 Kč.
Příští týden jdu k dalšímu lékaři.
Moje žena čekala na schválení účinnější léčby osteoporózy téměř tři měsíce. Léčba měla stát 30 000 Kč a byla schválená v prosinci. Letos bude doplatek 15 000 Kč.
Přeji všem aby se jim nemoci vyhýbaly.

Nejlepší odpověď
hanny 2

Ne,naštěstí žádné léky zatím brát nemusím a lékárnám se vyhýbám velkým obloukem.Ale kvalitní doplňky stravy /ne ty z lékárny/užívám a ty jsou taky dost drahé,ale je to moje volba.

Další odpovědi
uznevim8

No jsem taky zvědavá, co na mě vybafne za cenu, mám termín v půlce ledna u DR.
Jinak chodím do stálé lékárny u nás ve vsi, už mě tam docela i znají, a tak jsem třeba na inzulín loni nic doplácet nemusela, i přesto, že tvrdili, že jinak vybírají 30–50 Kč za krabku. Tak uvidíme.

suaeda

Moje běžné léky na tlak zatím nedoznaly žádné změny. Ale chudáci lidi, kteří musí brát daleko více dražších léku.

zl@tk@

Hrozím se toho, až si půjdu pro recept …

GM

Díky bohu zatím žádné léky nepotřebuji.

mosoj

Doplňky stravy také kupuji ty do toho nepočítám. On na moje nemoce stejně žádný doplněk není.