Avatar uživatele
RyuzakiKate

Už jste se setkali s falešnou sbírkou pro neslyšící?

Dnes jsme šli s přítelem z oběda a zamával na nás nějakej snědej mladík v kožený bundě a slunečních brýlích a strčil nám následně pod nos desky s podpisovým archem, kde bylo políčko pro podpis, směrovací číslo a darovanou částku, které si přítel bohužel všiml až po vyplnění, protože si myslel, že to je jen nějaká sbírka podpisů… Až potom jsme se začli dohadovat, že je to z 99,5% nejspíš podvodník, kterej to měl moc pěkně vymyšlený, i s vlaječkama EU na papíře… Ach jo.
Jsem opravdu nas*aná. Že já blbec jsem ho to nechala udělat.
http://praha-zapad.regiony24­.cz/sport/11-208536-pozor--falesna-sbirka-na-neslysici-%E2%80%93-nedavejte-penize--volejte-158

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, quentos, briketka10, marci1, zzzlatokopka před 3284 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Ne. Nebo možná jo – nevím…
Jakékoli takovéto ´aktivity´ a-priori odmítám, nenechám dotyčného ´sběratele´ ani nic říct, prostě jej odeženu…
Varianta, že bych se někomu na ulici podepsal (uvedl jméno, adresu…) je prostě nemožná.
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzlatokopka

Také nesetkala, v momentě když mě osloví, začnu po nich chtít peníze já a oni mi utečou:-((( No chápete to?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Takových podvodných sbírek je. Nikdy se nenechám oblbnout, řeknu ne a je to. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Ne a je to pěkně fuj. Nicméně ochrana existuje: požadavky na veřejné sbírky jasně stanovuje zákon (uzamčená kasička atd.) …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sesednizkola

Take jsem se s touto sbirkou setkal u nas na metru (Hurka) a kupodivu to byla take cikanka…nastesti jsem to hned prokoukl, ale mit dobrou naladu, mozna by me fakt napalili. Jen mi vrazila tuzku do ruky a desky a cekala na podpis. Vubec tomu neverim a chtel bych videt nekoho, kdo jim to podepise.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek