Už jste se někdy zúčastnili křížového výslechu ?

Manželka ,vy a tchýně?!

Nejlepší odpověď
zzzzz

Ne já díky bohu manželku a tchýni nemám 🙂
Manžel a tchán jsou v pohodě, ti nevyslýchají.

No fakt ti to nezávidím, ber to z té lepší stránky, přežils 🙂

Další odpovědi
Nuk nuk

Tak to je v mém případě nanaštěstí nereálné, i za předpokladu, že výraz „manželka“ zaměním výrazem „manžel“. Můj choť sice pravda někdy klade dotěrné otázky, ale dlouho to nevydrží. Tchýně je dokonalá flegmatička, takže do mého života nezasahuje. A s tchánem jsme sice občas „na nože“, ale vzájemným hádkám se spíše snažíme vyhýbat.

hana1

Já svého času ano, není nic horšího pro ty co se tázaj, když vy zachováte klid a hlavně pohodu, to je vytočí na 380 V.