Illines

Uz jste se nekdy rozhodovali?

Premysli se o dovolene kam a za kolik si vyjet a odpocinout si, zda jste si nekdy k odpocinuti na dovolenou ,vybrali lazne?

Nejlepší odpověď
anonym

Rozhodovat se musí člověk neustále. Pokud jde o volbu dovolené a uvažujete o lázních, tak si vyberte takové, které Vám poskytnou dostatek možností k vyžití a kde Vás budou současně hýčkat. Na internetu se dá vybrat z řady nabídek a je třeba jenom zvolit tu, která Vám bude skutečně sedět. Sama mám z lázní dost negativní zkušenost se spolubydlící, která byla slušně řečeno vygumovaná učitelka. Proto bych dnes asi zvolila spíše příplatek za jednolůžkový pokoj, nebo se domluvila s kamarádkou nebo s partnerem. Nechat si zkazit jinak úžasné tři týdny člověkem, kterého vůbec neznám, to už bych neriskovala.

Další odpovědi
dudu

Lázním se vyhýbám, protože jsem v mládí strávil jako podvyživené a rachitické dítě tři týdny v Konstantinových lázních. Dnes jsem přescent a permanetně bobuji s nadváhou. Navic nemám sicflajš, takže na dovču zásadně vyrážíme za poznáním. Letos máme namířeno do Egypta, ale nevím jestli se manželka kvůli tamnějším událostem nezašprajcuje. Neradi bychom se k nečemu nechutnému nachomýtli.

Andělé

S býv.manželem jsme jezdili stále na dovolené,měli jsme to strašně moc rádi..Ted na to už nemám…
Od 5 let jsem 3,5 roku jezdila po lázních,celkem ve čtyřech,s těžkou žloutenkou. Bylo mi tam vždy strašně smutno,neměla jsem je ráda..
Za to ted na dnešní procedury bych šla hned.Až na to někdy budu mít,pojedu. Damiano,nechcete mě zabalit do kufru?…:-)

Doplňuji:
Damiano,manželství ve třech opravdu né,také nemusím mít všechno:-D),jen byste mě vysadili a já už bych šla po svých..:-))
Né,já jen vtipkuju,ale moc Vám děkuju,snad se ještě někdy podívám…
Miluju ty dny,které se dají od rána do noci užít,tj.opravdu odreágováníčko,člo­věk je na delší dobu skvěle naladěn..
Moc Vám to také přeji a ještě jednou děkuju:-)

Damiana

Áááách, lázně mé milované! Zásadně doporučuji. Pokud máš nějaký konkrétní zdravotni problém, tak je dobré využít přímý léčebný program, ale ještě lepší je, sestavit si vlastní. Dnes je v lázních tak velká nabídka Wellnes a lázeňských procedur – a díky slevomatům skutečně za velmi rozumné ceny, že by byl hřích to nevyužít. Já nedám dopustit na Mariánské i Františkovy lázně, Luhačovice. Teď o víkendu se ale chystám do Teplic. Pochutnám si na dokonalém vídeňském řízku a Sacheru, večer jdeme na ples, potom nějaká ta procudura – no už se zase těším!
Zaručuji ti, že i týden strávený úplnou relaxací a nasávaním lázeňské … pohody, tě vzpruží na dlouhou dobu.
Doplňuji:
Ad Andělé: Jak řekl Libíček v Pane, Vy jste vdova!: „Manželství ve třech? To by nám nepovolili…“
Ale vážně, opravdu přeji, aby ses brzo někam zase podívala 🙂

Drap

Já mám vždy už dopředu jasno, kam pojedu příští rok.Lázně jsem nikdy nevolil, a pokud to nebude nezbytně nutné tak ani nebudu.

jendahun

Věřím tomu,že to je dobrý nápad a že tam člověka aspoň trochu na čas poopravují.Taky mi to navrhl před týdnem doktor.Bože za co?Kde na to vzít?Uvažoval jsem o kryoterapii v našich lázních,ale proč do lázní strkat peníze,když mám tuto proceduru momentálně zdarma.Teď jsem na pracáku za tři tisíce první dva měsíce a až začne práce,budu mít zase saunu zdarma.Na nic jiného nebude čas do konce roku.

hanulka11

bezva je také jet s CK s úsměvem /byla jsem v Třeboni/je to prima týden se cvičením a docházela jsem do Bertiných lázní na masáže a koupele…opravdu odreagování, ale pro někoho to není dovolená …pro mě ano

Illines

Damiano a Hanulko , mam take takovy pocit,ze je to relax a i zabava.Ja to zkusim ,nebot me to laka moc.

hanulka11

opravdu to udělej nebudeš litovat