bolak

Už jste se někdy otrávili houbou? Pokud ano tak kterou?

Houba na mytí tabule se nepočítá.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ne

Doplňuji:
Sama houby nesbírám a zatím se mě nikdo jimi nepokusil otrávit.

Další odpovědi
Ella

Ne

Ne. Nejím je, tak se jimi nemůžu otrávit, ale jednou jsme na slovensku sbírali houby a jedna muchomůrka zelená se tvářiila jako dubák, tak jsme ji přivezli až domů… :D

Jinak pokud by někdo hledal odborníka, který vám posbírá všechny druhy muchomůrek, které se v českých i slovenských luzích a hájích dají najít, tak jsem to já :D :D Přirozená intuice řekla bych :D Samy mi skáčou do ruky :D

quentos

Ne

Atlas hub mám narvaný v palici, na houbařství jsem kadet, takže to nehrozí ;{)> (záměrně nepíšu „jsem kadet na houby“, aby si to někdo nevyložil jinak ;{)>
Doplňuji:
barbakan: otrava nemusí nutně vždy končit smrtí ;{)>

mosoj

Ano

Ve škole houbou na utírání tabule. Před tím s ní někdo v chemickém kabinetu otíral rozlitou rtuť.

SonsyMite

Ne

anonym

Ne

Odpovím ti otázkou! Už si se někdy utopil?
Doplňuji:
Raději bych napsal,že jsem se přiotrávil!

honza19hk

Ne

jedovatou ne,ale jednou jsem to přehnal s lysohlávkama.