Avatar uživatele
ReHu

Už jste se někdo „přicucnul“ zády ke dnu vany? Jak dlouho jste se „odcucávali“ ? :)

Prosím o odpovědi těch, kteří se koupou ve vaně, ne sprchujících se. Díky.
Doplňuji:
Tak to jsem asi sama a ještě má kamarádka :).

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: ReHu

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, anonym, Andělé, barnajka, fablen, anonym, MacChill, Deli před 4507 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

K vaně ne, ale když jsme byli malí, tak sme s bráchou válčili zvonama. Ve vaně, každej jsme si vzali jeden zvon na WC a snažili se ho tomu druhýmu co nejvíc přicucnout dozad nebo těsně nad zadek, aby si ho nemoch pořádně sundat. Někdy se sotva přilepil, někdy držel fakt fest, rekord přícucu byl myslím něco kolem šesti hodin, ale nakonec mi to naštěstí ve spánku samo odpadlo :) Ale jentaktak, už to tenkrát vypadalo na doktora. Červenej flek ve tvaru kruhu mi svítil nad prdelí ještě dalších šest dní a wc zvony se zamkly do horní skříně kam sme nedošáhli.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
venkovan

Tak nějak když vypouštím vody z vany, už v ní neležím. Takže na přicucnutí je šance malá.
Ale znám příběh o přicucnutí jiným způsobem a jiné části těla ženy a i muže, který ale nelze publikovat

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Deli

Mnohokrát, už jako dítě, teď máme vanu s rovným dnem a tam to nejde, aspoň mně ne. (Manželovi ano.)
Odcuc byl záležitostí vteřiny, max. dvou, ale ten zvuk! 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kropitko

Tak takhle jsem se dlouho nezasmála, to se mi vážně ještě nestalo a to se koupu celý život,,:-D
Ale já mám od dětství skoliózu páteře, tak možná proto,,:-)

před 4510 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek