Zlatý

Už jste se někdo "přicucnul" zády ke dnu vany? Jak dlouho jste se "odcucávali" ? :)

Prosím o odpovědi těch, kteří se koupou ve vaně, ne sprchujících se. Díky.
Doplňuji:
Tak to jsem asi sama a ještě má kamarádka :).

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

K vaně ne, ale když jsme byli malí, tak sme s bráchou válčili zvonama. Ve vaně, každej jsme si vzali jeden zvon na WC a snažili se ho tomu druhýmu co nejvíc přicucnout dozad nebo těsně nad zadek, aby si ho nemoch pořádně sundat. Někdy se sotva přilepil, někdy držel fakt fest, rekord přícucu byl myslím něco kolem šesti hodin, ale nakonec mi to naštěstí ve spánku samo odpadlo :) Ale jentaktak, už to tenkrát vypadalo na doktora. Červenej flek ve tvaru kruhu mi svítil nad prdelí ještě dalších šest dní a wc zvony se zamkly do horní skříně kam sme nedošáhli.

Další odpovědi:

Zlatý

Tak nějak když vypouštím vody z vany, už v ní neležím. Takže na přicucnutí je šance malá.
Ale znám příběh o přicucnutí jiným způsobem a jiné části těla ženy a i muže, který ale nelze publikovat

Zlatý

Mnohokrát, už jako dítě, teď máme vanu s rovným dnem a tam to nejde, aspoň mně ne. (Manželovi ano.)
Odcuc byl záležitostí vteřiny, max. dvou, ale ten zvuk! :-)))

Diskuze k otázce

Zlatý

kropitko

Tak takhle jsem se dlouho nezasmála, to se mi vážně ještě nestalo a to se koupu celý život,,:-D
Ale já mám od dětství skoliózu páteře, tak možná proto,,:-)

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4390
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.