ReHu

Už jste se někdo „přicucnul“ zády ke dnu vany? Jak dlouho jste se „odcucávali“ ? :)

Prosím o odpovědi těch, kteří se koupou ve vaně, ne sprchujících se. Díky.
Doplňuji:
Tak to jsem asi sama a ještě má kamarádka :).

Nejlepší odpověď
bolak

K vaně ne, ale když jsme byli malí, tak sme s bráchou válčili zvonama. Ve vaně, každej jsme si vzali jeden zvon na WC a snažili se ho tomu druhýmu co nejvíc přicucnout dozad nebo těsně nad zadek, aby si ho nemoch pořádně sundat. Někdy se sotva přilepil, někdy držel fakt fest, rekord přícucu byl myslím něco kolem šesti hodin, ale nakonec mi to naštěstí ve spánku samo odpadlo :) Ale jentaktak, už to tenkrát vypadalo na doktora. Červenej flek ve tvaru kruhu mi svítil nad prdelí ještě dalších šest dní a wc zvony se zamkly do horní skříně kam sme nedošáhli.

Další odpovědi
venkovan

Tak nějak když vypouštím vody z vany, už v ní neležím. Takže na přicucnutí je šance malá.
Ale znám příběh o přicucnutí jiným způsobem a jiné části těla ženy a i muže, který ale nelze publikovat

Deli

Mnohokrát, už jako dítě, teď máme vanu s rovným dnem a tam to nejde, aspoň mně ne. (Manželovi ano.)
Odcuc byl záležitostí vteřiny, max. dvou, ale ten zvuk! 🙂

kropitko

Tak takhle jsem se dlouho nezasmála, to se mi vážně ještě nestalo a to se koupu celý život,,:-D
Ale já mám od dětství skoliózu páteře, tak možná proto,,:-)