pusinka50

Už jste se letos setkali s tím, co oznamovali ve zprávách

a to, že kupujete zboží za stejnou cenu nebo jen o trochu dražší, ale zmenšila se gramáž?
Šla jsem dnes do zverimexu pro krmi mého pejska a měli poslední balíček sušené plíce, které dlouho neměli. Jenže když jsem balíček nadšeně zvedla z regálu, unesená tím, že mám štěstí na poslední balení, tak jsem zjistila, že sice je „jen“ o 10 Kč dražší, 179 Kč, ale místo 500 gr je tam jen 350 gr, což u sušených lehkých plic je opravdu velké množství. Nestydí se už trochu výrobci vydělávat i na našich miláčkách, kteří za tuhle pohnutou dobu nemohou??? Nepřipadá vám to už trochu jako velká hnusárna? Podotýkám, že jsem plíce nekoupila, jednoduše nejsem tak bohatá, abych si to mohla dovolit a jseem moc zvědavá, co nabídnu pejskovi a jak mu to vysvětlím, který je zvyklý po procházce 1× denně kousek této ňaminky dostat?

Nejlepší odpověď
Drap

S tím se můžeš setkat téměř každý den

Další odpovědi
roxy52

Hnusárna to teda je ! Nejlepší by bylo,kdyby to nikdo nekupoval,ale zase chudáci pejsci,kterým to chutná.Ty přeci nemůžou za to,že jsou výrobci nenažranci !!

briketka10

jedině mu kupovat levnější věci např.zdravé tyčky na zoubky..