kapka

Už jste se byli podívat na ukrainských odpovědích?

A umíte azbuku? A rozumíte otázkám?

Odpovědi
Miroslavst

To víš že jo kapko. rozumím všemu :D
Hned jak začaly, tak jsem se registroval a dal první otázku, je tam jahoda, kropítko, ale nebavilo nás to.

Radak

Byla jsem se tam podívat, strýček Google vše pěkně přeložil, ale neinspirovalo mě to, zatím. Uvažuji o tom, že tu azbuku opravdu opráším a zkusím dát nějakou větu bez berličky Googlů, zatím jsem to nestihla.

panenka

Ano byla jsem to omrknout