fcoop

Už jste potkali v lese prase? Divočák se samozřejmě počítá.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
annas

Ne

Osobně ne. Ale můj strýc se střetl s bachyni při sběru hub v nízkém mlází. Náhle ho překvapila a rychle reagovala, zaútočila, protože nezůstal v klidu. Než stačil utéct a vylézt na vzdálenější strom, poranila mu nohu. Dnes už nežije, ale vzpomínám si, že douho měl velké zdravotní problémy. Nějak při setkání zpanikařil …

Další odpovědi
hanulka11

Ano

každou chvíli tam ty prasata vyvezou nepořádek
divočáka ne ,jen jsem ho viděla na dálku na poli

mrblackwell

Ano

Potkal jsem ho jako dítě na táboře když jsme šli lesem.

Natee

Ne

A neplánuji to =)

jendahun

Ano

Samozřejmě,skoro denně.A když je nevidím,aspoň je cítím.Když z mlaziny u které dělám,zavane vítr,cítím jejich pach – prk a slyším je.Jinak je to zvíře velice plaché a během dne chrápe zalezlé do houštiny.Krásné je,vidět je přecházet v řadě za sebou podle stáří,velikosti a postavení ve stádečku.Velice chytré a pěkné zvíře,na rozdíl od těch prasat v naší vládě.

monka

Ne

samicek333

Ano

V lese ne, ve škole – ve sborovně :D