manon

Už jste postavili prvního letošního sněhuláka? Jakého NEJ sněhuláka jste kdy postavili nebo viděli?

Doplňuji:
Stavěli jsme jako děti na vesnici u babičky podél cesty malé sněhuláčky. Každou chvíli se nějaký někde culil na kolemjdoucí. Dnes se mi to vybavilo, když jsem viděla obrázky s tou sněhovou nadílkou :)

Nejlepší odpověď
zzzzz

My jsme loni na silvestra postavili Goléma, měl 3 metry na výšku, základy jsme udělali s desek, opláceli jsme to sněhem, polévali vodou, v jedné ruce měl světlici a v druhé šampáňo. A tu kuličku na čelé, myslím, že se to jmenuje šém, tak tu jsme vytvořili z blikátka na kolo. No stál před chatou až do dubna. 🙂

Další odpovědi
pizlicka

jeste nee,ale prave zacina snezit,tak zitra vecer se na to vrhnu.uz se tesim.mam rada tyhle snehove radovanky.

Damiana

A víš, že jo? Manžel dneska uhňácal takového mrňousa na balkóně z napadaného sněhu (čímž se prozradil, že byl „na cukroví“:-). Má tam prý být jako hlídač. No, evidentně hodně zkorumpovaný:-))
Ale loni, před Modrou cukrárnou v Mariánkách stál o Vánocích obří sněhulák (pravý). Lidé se s ním fotili, ale musel se zabírat raději od pasu nahoru, protože kolem chodili i pejskaři.:-))
V dětství bylo sněhových pajduláků nepočítaně, vyblbli jsme se s nimi hodně. Pamatuji, jak nám jeden soused nadával, že zničíme krásný sněhový koberec a kvůli sněhulákovi se on bude muset dívat na zelenou lajnu!:-)

honza19hk

jako malý skoro vždycky,když byl sníh,loni jsme stavěli sněhuláka skoro 4m vysokého,tzn bobka(nakladač) nahrnout co nejvyšší hromadu,pak lopatu a ořezat do tvaru sněhuláka atd…
Letos ještě ne,je málo sněhu na takhle velkýho.

anonym

Ještě jsem žádného sněhuláka nepostavila, ale jak se říká nikdy neříkej nikdy. Ovšem nevím jak dobře by mi šla uhňácat moje první sněhová koule.

samicek333

Můj nej sněhulák byl minulou zimu. Měl přes 2 metry. Vydržel den a hned ráno dalšího dne byl rozbouranej a to byl na oplocený zahradě.

manon

Vlk z lesa: No to bys měla napravit. Sníh asi dorazí letos všude, tak napiš pak dojmy :) Hnusně z toho zebou ruce :D

anonym

Tak bez nepromokavých rukavic bych sněhuláka nepostavila, ale žádné takové nemám. Však je času dost.

manon

Damiana: Nojo, „Mariánky“ mají asi sněhu přehršel :) Přijedu ale raději, až bude zase stříkat fontána :) A tam to taje dlouho, žejo? :)

Damiana

Docela dlouho, dost se to tam drží. Je fakt, že třeba ve Varech nic není a jakmile přejedeme Bečov, už to začníná a v Mariánkách jsou závěje. Ale má to tam atmošku neskutečnou. Hlavně třeba ve sněhem zapadaném LunaParku, kde se tancuje, je to v lese, nádherně osvětlené, venku chumelí a uvnitř hrajou Sinatru…:-) Příští rok, se zahájením lázeňské sezóny by měl být hotový už i nový Balbínův pramen, který šikulové natáhli do centra a dělají mu vlastní pavilonek (spíš altán) s posezením, tak můžeš okoštovat:-)

manon

Obávám se, že se tam jen tak nepodívám. A neznám ta konkrétní místa, co zmiňuješ – zapíšu si do deníčku a až jednou vyrazím vy ty kraje, okoštuju i ten pramen třeba :) (Nemá to nějaké nežádoucí účinky? :D)

Damiana

No, ani snad ne, pokud to nepřeženeš… 😁Ale je tam kolem spousta restaurací s luxusními toaletami, takže dámou určitě zůstaneš…:-)))