Už jste poslali DMS charitativním organizacím, které pomohou Japonsku?

DMS ARMADASPASY
DMS ADRA

na číslo 87777

Odpovědi
anonym

DMS neposílám,jen počkám,až někdo zveřejní konto na které můžu poslat nějakou částku.Tak to dělám při každé živelní katastrofě.Nejsou to obrovské částky,řádově tisíce,ale i tak mám pocit,že někomu v nouzi pomůžu!
Doplňuji:
Český červený kříž už zveřejnil číslo účtu a tak jdu převést nějaké peníze.

Honzucha

Já nemám tolik peněz tak se nezlobte, ale vím kdo má tak můžou poslat.

ten který je

Rád svou troškou pomůžu.

coco

A Ty?