Už jste ochutnali pendrek – policejní ?!

Doplňuji:
To já dostal pendrekem v roce 1973.Jako Timur jsem se zastal kamarádů, kteří si pozpěvovali, sice v nočních hodinách, ale v parku, kde nebylo živáčka,jen ti dva orgáni VB a my tři. Jeden se jal mlátit kamaráda a já vyřkl osudnou větu: to je teror jak v Chile a už jsem měl pár jelit na zádech a stehnech.

Nejlepší odpověď
Sůwa

No jéje. Takový ten dlouhý, bílý, měla jsem modřiny jak talíře, od pasu ke kolenům. Nic jsem neprovedla, jen jsem šla z práce domů ( z Václavského nám. na Hradčany ), ale bylo to 21.8.1969 🙂

Další odpovědi
Illines

Kdyz jsme odmitali opustit tanecni parket pri rokendrolu,jaksi to VB pohorsilo a tak nas pocastovali par ranama a odvezli za mesto,pry nas to prestane bavit.Ale opak byl pravdou.

jáára

jo

cochee

Ani ne, mně obecně ty umělé hmoty ani vulkanizované kaučuky moc nechutnají…

bolak

Sůwa: kdybys nechodila z práce domů, tak se ti to nestalo!

anonym

Ba jo, musela z práce, kdyby ne, byla by považována za příživnici!

Sůwa

Ba jo, asi stalo. Voni byli nalezlí všude a přesunovali se pro jistotu ótéčkem 🙂