Avatar uživatele
smutnydrak

Už jste někdy ze vším sekli, udělali tlustou čáru a začali na novo? A jak to dopadlo?

Doplňuji:
no já se ted nacházím na takové houpačce.....a zvažuju a zvažuju a zvažuju… ☹

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? BEAES, Mili @ před 4911 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

ano dokonce jsem se s celou svou rodinou přestěhovala i do jiné země,a naštěstí to dopadlo dobře,jsem tady spokojená,mám perfektní práci a i po letech nebot jsem se tady narodila,leč jako malá se s rodiči odstěhovala ,našla zpět některé své kamarády

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kropitko

Ano,když mi utekl manžel, tak jsem skončila s prací, kde jsem pracovala, přestala se stýkat se společnými známými, vzhledem k tomu, že mi utekl k mojí nej kamarádce, tak jsem se přestala stýkat i se všemi dalšími kamarádkami a tak, prostě jsem přerušila všechny vazby. Zároveň jsem přišla i o všechen majetek. Začínala jsem od A…teď jsem vdaná, mám nové přátele, nové známé.

Nikdy jsem nelitovala, že jsem udělala tlustou čáru,,,mělo to tak být, ulevilo se mi.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mili @

Sekli, udělali … a začali zase POSTARU!!!
Doplňuji:
a nevíš a nevíš .....
přeji ti, ať se rozhodneš SPRÁVNĚ
a abys nelitoval svého rozhodnutí!!!!!
Držím pěsti!

Upravil/a: Mili @

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iq

Pokud přemýšlíte,že se třeba možná něco změní,tak nezmění.Položte si otázku,co od života vlastně chcete,co vás naplňuje.Podle toho bych se rozhodl.Vzhledem k tomu,že to máte v kategorii práce,tak jde asi o ni.Já v životě šel raději po penězích i za cenu toho,že mne moje práce nenaplňuje.A ne­měnil bych.Každý to ale máme jinak a to už si musíte rozmyslet.Vždyc­ky(nebo téměř)je to ale kompromis.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek