Avatar uživatele
Kepler

Už jste někdy vymysleli vtip nebo víte o někom?

Prý současné vtipy nemají dohledatelné autory. Mně napadl jeden, který je ale inspirován setkáním cvrčka s prckem (cvrkám prcku a co ty – mně už to tak nejde). Potkali se disident a prezident „Ahoooj, jak se máš prezidente?“ Jde to a co ty? „No disident jsem furt, ale nějak mi to nejde“.
Je to dost blbé?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? quentos, bolak, marci1 před 2736 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Tw!st

ano… „ženy jsou jako hurikán… Nejdřív to vypadá hezky, ale pak to bere domy a auta“

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Nie. Ale mnohé príbehy a slová sa stali vzorom pre vtip. (ešteže tam nezaznelo moje meno)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
klumprt

Já jsem vymyslel jeden politicky velmi nekorektní bonmot, který se dá použít na jakékoli příslušníky tzv. utlačovaných menšin. Abych neporušil pravidla tohoto serveru, použiju slovo „mumínci“. Takže:

„Já bych neházel všechny mumínky do jednoho pytle. Každý si zalouží svůj vlastní plastový pytel se zipem.“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Ano, několik, většinou na bázi slovních hříček.
Pak mě ale naštvalo, když se to objevilo na netu jako děsnej fór :{/>
třeba:
(k tehdy aktuální události ve zprávách) Dělníci urazili hydrant. Už s nimi dva dny nemluví.
… pár dní poté jsem to našel na inetu dokonce ilustrované. („nenecháme se beztrestně urážet…“)

Nebo:
Nudí se Vaše dítě?
… jeďte do Norska, tam Vám ho zabaví… (postoval jsem toto do své skupiny slovních hříček na soc. síti a o pár týdnů později to tam někdo, zjevně nezávisle na mně, dal v podobném znění. Vono se to holt nabízí…)

… a můj čerstvý dnešní: (poslal jsem mamince mailem a prý málem spadla ze židle:)

Lidojed nabízí ostatním: „Ulovil jsem lesbičku. Dejte si, je ještě teplá…“

… no a dnešní – [tady mi vypadlo spojení, omluva za nedopsání] Novinář: „Sháním zpěvačku Kristinu, kde ji najdu?“

„… teraz ju nerušte… hore honí…“

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Co třeba tento.
Co je na ženě nejhezčí? No ten chlap, který je na ní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klaproth

Vtip jsem nevymyslel, ale onehdá mě v novinách zaujal článek s nadpisem „Dementi z Hradu“. Těšil jsem se na nějaké skandální odhalení, ale nebylo to o dementech na Hradě, to pouze Ovčáček něco dementoval.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

záleží na tom, čemu říkáš vtip, pokud je to něco jednoduššího, spíš úsměvnýho než aby to bylo na nějakej záchvat chechtu, tedy něco čemuž se zasměje třeba 1 z 250 lidí, tak takovejch ti vymslim 800 za minutu, třeba takový:

Paní učitelka kárá žáka: „Oppenhaimre Openhaimre, to už je třetí nedostatečná, takhle díru do světa neuděláš…“

nebo

Přijde chlapeček první 1. září ze školy:

  • „tatí, já už jsem osmák..“
  • „degu? to máš po dědovi, ten si zas myslí, že je slepice.. mešuge jeden pošahanej“ –
  • „a odvezli ste ho k doktorovi?“
  • „blázníš? a ty vejce máme jako kupovat nebo co?“

nebo

Učitelka se ptá dětí ve škole po návratu z jarních prázdninách, jak je strávili:
„já si o prázdninách užíval v Oslu“ povídá Matěj, „jo, a jaký to bylo?“ vyzvídá učitelka, „no, byla tam docela zima..“ na to Matěj, a učitelka: „no, a nebyl mrtvej?“

nebo

teta z manželčiny strany přijede na návštěvu, hned co vejde dveřmi, přejede prstem první nábytek a ukáže tý manželce, jaká na něm ulpěla vrstva prachu a nečistot, ta sklopí voči a manžel zareaguje: „FÚÚÚJ, NEŠAHEJTE NA TEN NÁBYTEK, KDYŽ MÁTE TAKHLE ŠPINAVÝ PRSTY..“

nebo

chlapi se převlíkají na bazénu v šatně, a jeden z nich najednou vykřikne: „héj, ty máš skoro stejný slipy jako Karel“ a ten druhej na to: „kdepak, to sou jedny a ty samý, my si je půjčujem..“

nebo

inzerát na sloupu: „ztratil se pes, je asi takhle velkej a slyší na jméno LEHNI“

nebo

manželka se jde u snídaně pochlubit manželovi: „podívej jak krásnou mám teď linii… za týden jsem zhubla přes 3 kila“ a manžel na to: „já jsem zhubnul 3 kila od včerejška.. " – manželka: "fakt? a jaks to udělal?“ – manžel:„normálně sem se šel vysrat a bylo to..“

nebo

chlap chytí zlatou rybku, a když se jí chystá podříznout hlavu a vyďoubat vočička, tak ona zničehonic na něj promluví, a říká: „já jsem zlatá rybka, když mě pustíš, splním ti jedno přání“ a on na to „zlatá rybko, chtěl bych mít tolik peněz, abych nemusel až do konce života pracovat“ a vona luskne prsty… rybka luskne prsty… a povídá: „a máš…“ a von se rozhlížím kolem a říká: „mám? a kde?“ a vona „máš rakovinu..debile…“ a uplave…

no, to je tak ukázka toho co mě napadlo od včerejška, ale jsou to spíš jen takový legrácky či hry se slovy a jazykem pro zasmání, vymyslet opravdovej vtip, kterej se dá reprodukovat dál tak aby zůstal nesrmtelnej po dalších minimálně 100 let, to je dost složitý, to musí člověka fakt něco osvítit… anebo to musí zažít

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Je.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

Klaproth: to je ještě lepší, než byla ta novinářská fotka císaře pána na Karlově mostě s popiskem: Procházka na Karlově mostě (či tak nějak). Od té doby snad všichni Češi monarchovi říkali „starej Procházka“.

před 2735 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Qentos: docela k pos*ání. furt mi ale nedochází jak ty nové fóry vznikají. Že by lidová moudrost proti těm co už sežrali celou moudrost světa?

před 2736 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Veľakrát je to úplne jednoduchá veta, príhoda, ktorú potom niekto rozširuje s humornou úpravou. Aspoň v tých mojich prípadoch

před 2735 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

Inspiraci zatím nikdo nedefinoval – jedná se o tajemnou substanci, která přichází s dobrým pitím (vzpomeňme na Petra Urbana – vtipy ho napadaly zásadně v hospodě u piva).

před 2735 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

„Dank Memes“.

před 2736 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Jasné, nerozumím!

před 2736 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Google obrázky! Třeba…

před 2736 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

klumprt: dobře vybrané neutrální slovo!

před 2736 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Twist: je to pravda, ale už jsem to slyšel.

před 2736 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek