Avatar uživatele
ReHu

Už jste někdy viděli tasemnici? Ne na obrázku?

Jen, že dnes dnes ráno vylezla, mrška, z té mé adoptované číči. Chystala jsem se s ní zrovinka na veterinu. Tak proto byla pořád tak hubeňoučká ☹.
A mimino…vypadá to na kocourka 🙂.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kapka, dědapetr, anonym před 4713 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Celou jsem ještě neviděl, ale v dětství několikrát její články z různých domácích zvířat 🙂 Nic se mám ale nestalo, kolikrát jsme to z neznalosti brali do ruk. Možná to mám a nevím o tom 🙂 Veterinář ti poradí!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kapka

Pokud má někdo psa nebo kočku nebo i koně, tak se nejspíš někdy s vnitřními parazity setká. Vhodné je aspoň 2× do roka preventivně odčervovat. Ale i tak se může zvíře samozřejmě mezi tím nakazit. Třeba pes sežere výkal od kočky, která má parazity a je to hned.
A ještě osobní zkušenost se štěňaty: Odčervovala jsem podle předpisů fenu v období březosti a pak tuším dvoutýdenní štěňata. Docela mě překvapilo, že z nich opravdu vyšly spolu s výkaly usmrcené škrkavky. Říkala jsem si, jak mohou mít tak malá štěňata parazity, když byla matka odčervená a ony s ní už v břiše. Ptala jsem se veterináře a řekl mi, že by bylo spíš divné, kdyby ty parazity neměly, prostě to tak je.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Jestli toto zní vylezlo a nebo jen část,viděl jsem ji ve škole v lihu v přírodopisném kabinetu.
:http://www.go­ogle.cz/search?q=ta­semnice&hl=cs&sa=­G&rlz=1G1GGLQ_CSCZ291&pr­md=ivns&tbm=is­ch&tbo=u&source=u­niv&ei=8cvjTdvE­GIWeOsKjvMwG&ved=0­CCcQsAQ&biw=1024&bih=653

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dougie

Ne a jsem za to ráda :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ReHu

Já ji vytáhla co to šlo papír.ubrouskem a kotě i máma jsou již ošetřené, tak snad to bude OK.
Všechna ostatní zvířata byla vždy v pohodě, ale je pravda, že jsem si je vzala dřív. Této číče je jistě už víc než rok a bůh ví, jak žila a co má za sebou.

před 4713 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek