marci1

Už jste někdy viděli francouzské farmáře nafocené v kalendáři?

Který se vám líbí nejvíc?
http://prozeny­.blesk.cz/cla­nek/pro-zeny-laska-a-vztahy/435469/fr­ancouzsti-farmari-nafotili-sexy-kalendar-ktery-mesic-se-vam-libi-nejvic.html
Odpovězte prosím jen ti, kteří si chtěji užít zábavu. Díky.

Odpovědi
Kepler

Já jsem teda spíš na farmářky, ale jsou docela šik. Skoro jako já zamlada 🙂

Funna

ne, stejně jako jsem neviděla jiné lidi nafocené kdekoliv…

PS: sorry, ale netušila jsem, že pohledu na polonahé chlapy na fotce se říká zábava…aby nedošlo k mýlce – jsem na chlapy, ale zábavu si představuju trochu jinak než jako „slintání“ nad obrázky…

Mc Merkurion

… já mám raději farmářky: http://www.re­flex.cz/clanek/fo­togalerie/52246/kras­ne-nahe-nemecke-farmarky-podporuji-zemedelstvi-podivejte-se.html – ale ty se věnuj sportu: veslaři maj pěkný pádla http://www.ex­tra.cz/to-jsou-ale-velka-padla-veslari-nafotili-nahy-kalendar/galerie/0

Mc Merkurion

Funna … no jo, sex byl dycinky zábava chudejch … já když slintat, tak nad ženskou a ne polonahou …

Funna

🙂 no jo no, ty chudý chudáku .-)

Mc Merkurion

… jen nemám rád puritány …

Kepler

Funna: spíš myslím, že marci čeká spíš vtipné komentáře. Ne, že by ten můj byl nějak extra.

marci1

Díky, pochopil jsi to správně. 🙂

Kepler

Problém je, že zde opravdu zarážejícím způsobem malé procento uživatelů, kteří mají smysl pro humor. Sám jsem mnohokrát narazil. Otázku myšlenou jako srandu mi často smrtelně vážně vysvětlují…:-) O to větší prču z toho mám.

marci1

No právě, velmi mě mrzí, že pokud je otázka v kategorii „Zábava“ , uživatelé tu otázku berou stále jako „odpudivou“ a pro ně nepřijatelnou. 🙂

Mc Merkurion

… třeba si nepřečtou kategorii …

Funna

aha…asi jsem měla napsat „co mi na stará kolena začal růst začal růst knír a po těch anabolických steroidech, jsou celá já“ .-)
ne fakt sorry, ale tahle „otázka“ mi připadá jako připadá jako typický přísvěvek tak maximálně na facebook, ale ne sem…