Pájo

Už jste někdy šlapali…?

…přesněji ušlapávali sníh místo jeho odhazování? Dříve se to u nás na horách dělalo. Bylo to méně namáhavé. Jen bylo nemilé sejít z ušlapaného chodníčku – to vás pak museli ze závěje tahat dva.

Nejlepší odpověď
badisko

nee tak takovej napad jsem este nedostal …a kdyz uz se to stalo bylo to spise z lenosti …nechtelo se odhazovat metr snehu …;-)..nicmene pokud by se nato slo chytre tak by to byla ciste teoreticky mensi klouzacka nez odhazeny snih lopatou a gort nahorach (v kopcich )..kde se daji udelat do takto upraveneho snehu schudky a lepsi opora pro nohy…no ale i tak by to kotniky parkrat za zimu nejspise odnesli

Další odpovědi
zzzzz

Raději odhazujeme, máme pozemek v mírném svahu a když by to ušlapané namrzlo, tak by jsme si, natloukli zadky. Jinak na rovince v hlubokém sněhu to ušlapování není špatné.

odpomass

No, to se to pak musí chodit druhý den, po tý vaší ušlapaný klouzačce ;)

Conchus

Ne, mám na úklid lidi.

honza19hk

ano šlapal ale zelí. šlapat po sněhu místo jeho vyhrnutí je hloupost,jelikož když ho hodně ušlapeš tak se klouže,to radši vezmu do ruky lopatu popř traktor.

Lucijej

My ne, ale my bydlíme v centru města v nížině. Ale už jsem na vesnici viděla, že chodník na úrovní okenního parapetu, takové zvláštní :o)

BANAN93

pamatuju jako malej prcek sme jeli na hory a já hned vyjel vlekem na horu a sjížděl plužním sjezdovku :D a projel kolem lidí co šlapali bokem sjezdovku lyžema, bylo mi asi 5 a oni na mě „a hele další co nešlapou a jezděj“ tak pak přijela máma a řekla mi že jdeme taky chvíli šlapat..... (bylo to kvůli čerstvému sněhu aby se při lyžování lyže nebořily- sjezdovky se neupravovaly)

iceT

Šlapala jsem zelí kdysi,nastřídačku s tátou,ale já jsem byla moc lehká a jemu se do toho sudu skoro nevlezly nohy.

Rocker

Nešlapal,mám sněhovou frézu,hrablo a koště.

anonym

Pouze pokud je sněhu málo, tak se cesty ušlapou, ale jinak při větším množství bereme do rukou lopatu a koště.