Avatar uživatele
Pájo

Už jste někdy šlapali…?

…přesněji ušlapávali sníh místo jeho odhazování? Dříve se to u nás na horách dělalo. Bylo to méně namáhavé. Jen bylo nemilé sejít z ušlapaného chodníčku – to vás pak museli ze závěje tahat dva.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Wang, MA-SU-KA, anonym, anonym před 4146 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

nee tak takovej napad jsem este nedostal …a kdyz uz se to stalo bylo to spise z lenosti …nechtelo se odhazovat metr snehu …;-)..nicmene pokud by se nato slo chytre tak by to byla ciste teoreticky mensi klouzacka nez odhazeny snih lopatou a gort nahorach (v kopcich )..kde se daji udelat do takto upraveneho snehu schudky a lepsi opora pro nohy…no ale i tak by to kotniky parkrat za zimu nejspise odnesli

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzzz

Raději odhazujeme, máme pozemek v mírném svahu a když by to ušlapané namrzlo, tak by jsme si, natloukli zadky. Jinak na rovince v hlubokém sněhu to ušlapování není špatné.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
odpomass

No, to se to pak musí chodit druhý den, po tý vaší ušlapaný klouzačce ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Conchus

Ne, mám na úklid lidi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

ano šlapal ale zelí. šlapat po sněhu místo jeho vyhrnutí je hloupost,jelikož když ho hodně ušlapeš tak se klouže,to radši vezmu do ruky lopatu popř traktor.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucijej

My ne, ale my bydlíme v centru města v nížině. Ale už jsem na vesnici viděla, že chodník na úrovní okenního parapetu, takové zvláštní :o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BANAN93

pamatuju jako malej prcek sme jeli na hory a já hned vyjel vlekem na horu a sjížděl plužním sjezdovku :D a projel kolem lidí co šlapali bokem sjezdovku lyžema, bylo mi asi 5 a oni na mě „a hele další co nešlapou a jezděj“ tak pak přijela máma a řekla mi že jdeme taky chvíli šlapat..... (bylo to kvůli čerstvému sněhu aby se při lyžování lyže nebořily- sjezdovky se neupravovaly)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Šlapala jsem zelí kdysi,nastřídačku s tátou,ale já jsem byla moc lehká a jemu se do toho sudu skoro nevlezly nohy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Nešlapal,mám sněhovou frézu,hrablo a koště.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pouze pokud je sněhu málo, tak se cesty ušlapou, ale jinak při větším množství bereme do rukou lopatu a koště.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek