Stingo

Už jste někdy prodali zajímavé video do média? Kolik jste dostali?

Odpovědi
anonym

Nedávno,ale ne video,ale krátký střih filmu s několika osobnostmi za
35000.

Zbynas

Akorát fotky vykolejené tramvaje ihned po havárii, dobrá kvalita, do Novy za 300 Kč :D

jebatadmina

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

Ale ne od tebe,ty budeš rád,když absolvuješ od září další stupen své debility ve škole kam docházíš!
Já tě potkat,tak skončí v louži,víš v jaký?

jebatadmina

Příspěvek smazán administrátorem.