Avatar uživatele
Deli

Už jste někdy poslali SMS jinému příjemci – omylem nebo přijali SMS, která nebyla určena Vám?

Doplňuji:
Já si nejčastěji pletu při volbě příjemce nejlepší kamarádku a manžela – logicky ta nejčastěji volená čísla.
Co ale právě ty sms, po jejichž odeslání či přijetí Vás málem omejvali? 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Deli

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Elk, chudst, dědapetr před 4719 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chudst

Ale jasne ze jo. Obcas (= tak jednou za ctvrt roku) se u prijemce prekliknu a dostane to nekdo jinej. Ale uz nekolik let se mi nestalo, ze bych prijal cizi SMSku.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
dědapetr

Normál stává se to.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Elk

dříve se mi to stávalo, tak jsem jenom odpověděl, že to patřilo asi někomu jinému. Nebyly to žádné choulostivé, zamilované či nevkusné SMS.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
coco

Coby, omluvit se. Několikkrát se mi to stalo…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
janek66

Občas se stane, ale nedávno jsem dostal dvě naprosto nesmyslné SMS shluky písmen které nedávaly smysl od kamarádky.Přemýšlel jsem co se děje, ona o ničem nevěděla.Až pak zjistila že její malý syn si hrál s mobilem a nějak se mu povedlo mi to odeslat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Jeden kolega z práce který byl v restauraci v už trochu podroušeném stavu,posílal zamilovanou SMS své milence.Nějak špatně zmáčkl klávesnici a SMS pro milenku směřovala k jeho manželce.S vy­ceněnými zuby se snažil svůj omyl napravit,ale mobil byl rychlejší.Posléze u něj doma nastal Saigon.:-DDD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Valky

Docela dost, smsky moc nepíšu a když už, tak jedině příteli a pokud tedy píšu sms někomu jinému, stává se mi, že první to dostane přítel… :D A to samé i s voláním … :D Máme to vzájemné :D Někdy chce volat domů, já jsem vedle něj a najednou koukám, že mi volá.. :) Je to síla zvyku… Stává se to myslím každému! :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek