Zlatý

Už jste někdy poslali SMS jinému příjemci - omylem nebo přijali SMS, která nebyla určena Vám?

Doplňuji:
Já si nejčastěji pletu při volbě příjemce nejlepší kamarádku a manžela - logicky ta nejčastěji volená čísla.
Co ale právě ty sms, po jejichž odeslání či přijetí Vás málem omejvali? :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ale jasne ze jo. Obcas (= tak jednou za ctvrt roku) se u prijemce prekliknu a dostane to nekdo jinej. Ale uz nekolik let se mi nestalo, ze bych prijal cizi SMSku.

Další odpovědi:

Zlatý

Normál stává se to.

Stříbrný

dříve se mi to stávalo, tak jsem jenom odpověděl, že to patřilo asi někomu jinému. Nebyly to žádné choulostivé, zamilované či nevkusné SMS.

Pokročilý

Coby, omluvit se. Několikkrát se mi to stalo...

Bronzový

Já jsem poslal SMS určenou jednomu kamarádovi omylem holce, se kterou jsem se chvíli předtím vyspal. No a předmětem zprávy bylo samozřejmě sdělení "právě jsem se miloval s XY", ale takovým tím jazykem, co se používá mezi chlapy v hospodě.

Vysvětloval jsem jí to těžko, ale nakonec mi dala ještě jednou (ale až za týden). :)

Bronzový

Občas se stane, ale nedávno jsem dostal dvě naprosto nesmyslné SMS shluky písmen které nedávaly smysl od kamarádky.Přemýšlel jsem co se děje, ona o ničem nevěděla.Až pak zjistila že její malý syn si hrál s mobilem a nějak se mu povedlo mi to odeslat.

Zlatý

Jeden kolega z práce který byl v restauraci v už trochu podroušeném stavu,posílal zamilovanou SMS své milence.Nějak špatně zmáčkl klávesnici a SMS pro milenku směřovala k jeho manželce.S vyceněnými zuby se snažil svůj omyl napravit,ale mobil byl rychlejší.Posléze u něj doma nastal Saigon.:-DDD

Bronzový

Docela dost, smsky moc nepíšu a když už, tak jedině příteli a pokud tedy píšu sms někomu jinému, stává se mi, že první to dostane přítel... :D A to samé i s voláním ... :D Máme to vzájemné :D Někdy chce volat domů, já jsem vedle něj a najednou koukám, že mi volá.. :) Je to síla zvyku... Stává se to myslím každému! :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.