Deli

Už jste někdy poslali SMS jinému příjemci – omylem nebo přijali SMS, která nebyla určena Vám?

Doplňuji:
Já si nejčastěji pletu při volbě příjemce nejlepší kamarádku a manžela – logicky ta nejčastěji volená čísla.
Co ale právě ty sms, po jejichž odeslání či přijetí Vás málem omejvali? 🙂

Nejlepší odpověď
chudst

Ale jasne ze jo. Obcas (= tak jednou za ctvrt roku) se u prijemce prekliknu a dostane to nekdo jinej. Ale uz nekolik let se mi nestalo, ze bych prijal cizi SMSku.

Další odpovědi
dědapetr

Normál stává se to.

Elk

dříve se mi to stávalo, tak jsem jenom odpověděl, že to patřilo asi někomu jinému. Nebyly to žádné choulostivé, zamilované či nevkusné SMS.

coco

Coby, omluvit se. Několikkrát se mi to stalo…

janek66

Občas se stane, ale nedávno jsem dostal dvě naprosto nesmyslné SMS shluky písmen které nedávaly smysl od kamarádky.Přemýšlel jsem co se děje, ona o ničem nevěděla.Až pak zjistila že její malý syn si hrál s mobilem a nějak se mu povedlo mi to odeslat.

ten který je

Jeden kolega z práce který byl v restauraci v už trochu podroušeném stavu,posílal zamilovanou SMS své milence.Nějak špatně zmáčkl klávesnici a SMS pro milenku směřovala k jeho manželce.S vy­ceněnými zuby se snažil svůj omyl napravit,ale mobil byl rychlejší.Posléze u něj doma nastal Saigon.:-DDD

Valky

Docela dost, smsky moc nepíšu a když už, tak jedině příteli a pokud tedy píšu sms někomu jinému, stává se mi, že první to dostane přítel… :D A to samé i s voláním … :D Máme to vzájemné :D Někdy chce volat domů, já jsem vedle něj a najednou koukám, že mi volá.. :) Je to síla zvyku… Stává se to myslím každému! :)