Avatar uživatele
Braník

Už jste někdy ochutnali tlačenku obalenou jako řízek?

Doplňuji:
dalo se to jíst,je na tom něco extra?
nebo je to obyč,jídlo,docela mě to láká,tak to budu muset zusit

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? iceT, tatanka, anonym, Bedy, Aneta Fido před 3987 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

ano

ochutnal
Doplňuji:
Nijak zvláště mně to nezaujalo.

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

ne

Ani po tom netoužím 😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

ne

Obalit jako řízek a usmažit se dá skoro všechno, ne? Tlačenku moc nemusím ani tak, natož rozteklou v trojobalu.
Ale připomíná mi to návštěvu jedné hospůdky
v Táboře „U Plísňáka“, kde podávají veškeré rozsáhlé menu pouze se sýrů. Ochutnala jsem tam poprvé plísňový sýr s modrou plísní s octem a cibulí a bylo to tak vynikající, že si to občas připravím i doma. Když jsem sama! :))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Aneta Fido

ne

Doplňuji:
Ale určitě někdy zkusím a možná budu mile překvapena. Tlačenka mi chutná i normálně, tak obalená jako řízek snad nic nezkazí. Hlavní je aby byla hodně masitá a obalování ve vejci a strouhance bylo alespoň dvojité. Samozřejmě vytéct může-nikdo učený z nebe nespadnul. A jinak pokud zkusíte, tak dobrou chuť.

Upravil/a: Aneta Fido

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

ne

Doplňuji:
ale topinku s marmeládou

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bedy

ne

Ne, nikde jsem to neviděl. Ale klidně bych to zkusil, ikdyž představa, že to mám na talíři a z toho teče ten rosol, no nevím, nevím…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

ne

a abych pravdu řekla,ani mě to neláká.Proč?No to fakt nevím,ale neumím si takto připravenou tlačenku představit,když znám jen klasiku s octem a cibulí.I když zasvěcení co ochutnali,povídali jaká to není bašta.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

ne

dnes už je jasné, že životaspráva přímo vypovídá za kvalitu člověka a proto je tvůj dotaz pochopitelný

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tatanka

ano

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek